В Днепре второй день подряд неизвестные устраивают троллейбусные диверсии (ВИДЕО)

11.11.2016 12:59

10 ноября в Днепре снова произошел инцидент с троллейбусом 1-го маршрута, который ходит по пр. Яворницкого. Напротив здания областной прокуратуры, у троллейбуса треснуло боковое стекло. Что стало тому причиной – пуля или камень – в полиции пока не знают, но уже открыли уголовное производство по ст. «Хулиганство».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на region.unn.ua.

Рядом с местом инцидента находится заброшенное здание, возможно, именно оттуда и совершаются диверсии против днепровских троллейбусов. Зачем они это делают, непонятно. Возможно, кто-то так развлекается, а может, хотят «подпортить» репутацию городского электротранспорта. Все ответы на вопросы должны дать следователи.

Видео: 9 канал.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю