В Днепре мошенники наказывают жадных работодателей

19.01.2017 17:18

Главное управление Гоструда в Днепропетровской области сообщило, что мошенники под видом «рабочих групп», проверяющих трудовые договоры и оплату труда наемных работников, вымогают крупные суммы денег у торговцев. А поскольку штрафы за нарушения в сфере трудоустройства выросли многократно, предприниматели идут навстречу и платят «проверяющим».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

Как отличить настоящего проверяющего от мошенника — советы от Гоструда.

Для того чтобы не попасться на удочку мошенникам, управление Гоструда разъясняет, что работодатель, к которому пришли с проверкой, имеет право удостовериться в том, что проверяющие те, за кого себя выдают. Он может:

  • потребовать у проверяющих представиться и предъявить служебное удостоверение. А также направление на проведение проверки конкретного работодателя и основание для проведения проверки (обращение, поручение, письмо УПФУ, УФСУ,  определение суда и т.д.);
  • переписать данные служебных удостоверений (Ф.И.О., должность, орган, , номер удостоверения, дата выдачи, срок действия);
  • при отказе предъявить документы — вызвать полицию для выяснения личностей, прибывших якобы для проверки, и их полномочий;
  • не допускать прибывших к осуществлению проверки, если они не предъявили указанных документов;
  • в случае возникновения подозрения обратиться по телефону за подтверждением полномочий государственного инспектора по труду на номер приемной начальника Управления по вопросам труда Главного управления Гоструда в Днепропетровской области. Телефон (056) 778-01-81.

Наличие указанных документов и обязанность их предъявить предусмотрены ст. 5 Закона Украины  «Об основных принципах государственного надзора (контроля) в сфере хозяйственной деятельности» и п. 4 действующего в настоящее время Порядка проведения проверок должностными лицами Государственной инспекции Украины по вопросам труда и ее территориальных органов, утвержденного приказом Минсоцполитики от 02.07.2012 г.. № 390.

Сотрудники Гоструда, не имеющие надлежащим образом оформленных служебных удостоверений и других документов, не имеют права участвовать в проверках работодателей.

Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що кампанія декларування доходів громадянами за 2018 рік триває.

Податкова декларація про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) заповнюється платником податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) самостійно або іншою особою, нотаріально уповноваженою платником ПДФО здійснювати таке заповнення, у порядку, передбаченому главою 2 розділу II «Адміністрування податків» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) (п. 179.5 ст. 179 ПКУ).

Обов’язок щодо заповнення та подання податкової декларації від імені платника ПДФО покладається на таких осіб:

► батьків, опікуна або піклувальника – щодо доходів, отриманих малолітньою/неповнолітньою особою або особою, визнаною судом недієздатною;

► спадкоємців (розпорядників майна, державних виконавців) – щодо доходів, отриманих протягом звітного податкового року платником ПДФО, який помер;

► державного виконавця, уповноваженого здійснювати заходи щодо забезпечення майнових претензій кредиторів платника ПДФО, визначеного в установленому порядку банкрутом.

Вищевказані норми визначені п. 179.6 ст. 179 ПКУ.

 

 

Подробнее

Народний депутат України Голова Дніпропетровської ТО РПЛ  Сергій Рибалка перебуває з робочим візитом у місті Дніпро. В рамках поїздки народний депутат  зустрівся з освітянами області в Дніпровській академії неперервної освіти.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат