В Днепре худшие перевозчики получили «Лысую шину»

27.10.2017 11:15

В Днепре провели ежегодную антипремию «Лысая шина», где наградили худших перевозчиков области.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 34 канал.

Профсоюз автомобилистов Днепра совместно с общественными организациями и полицией, которые помогают выявить нарушения перевозчиков присуждают ряд номинаций согласно нарушениям, или резонансным провалам.

По словам главы профсоюза автомобилистов Михаила Тонконогого, антипремия не имеет какой-либо юридической силы, однако может повлиять на результаты грядущего конкурса перевозок, ведь чиновники будут обращать внимание и на репутацию предприятий.

Премию «Не вожу АТОшников» получил ПАО «Севертранс», который уже второй год лидирует среди отказов в бесплатной перевозке участников боевых действий, хотя это является нарушением их прав, установленных законом. Также «Севертранс» победил в номинации «Падение года» за то, что из маршрутки на ходу выпала женщина. Кроме того, на перевозчика поступило наибольшее количество жалоб за нарушение графика, ПДД, а также норм перевозок.

Оригинальную номинацию «Стойкость года» получило предприятие «АТП-271». По словам Михаила Тонконогого, это последние предприятие в городе, которое работает незаконно.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю