В Днепре через сессию хотят внести изменения в Прозорро

14.02.2017 10:24

15 февраля на сессию городского совета хотят вынести проект решения по внесению изменений в Положение о применении системы электронных закупок товаров, работ и услуг ProZorro.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал инициатор проекта "Как приручить закон" Антон Деньгуб, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Как это работает сейчас

Система не применяется при необходимых закупках: билетов, бензина, услуг отеля (или иного жилья) на командировки работников горсовета по территории Украины.

Сумма не должна превышать 10 000 гривен на одну командировку. При этом в системе должен обязательно быть опубликован авансовый отчет.

Как хотят сделать?

Система не будет применяться по вопросам возмещения расходов на командировки работников Днепровского городского совета, ее исполнительных органов и подконтрольных коммунальных предприятий, учреждений и заведений.

То есть, никаких тебе граничных сумм в виде 10 тысяч грн. на одну коммандировку, а также никаких отчетов по потраченым деньгам в системе.

По международным командировкам

Как сейчас?

Гонять по заграницам за бюджтеный кэш было дело избранных: мэр, его замы, секретарь, депутаты и руководители исполнительных органов. С обязательным опубликованием отчета в системе.

Как хотят сделать?

Круг заграничных туристов от горсовета расширяется, сюда уже хотят внести и обычных работников исполнительной власти, коммунальных предприятий, учреждений и заведений. Граничных сумм нет, публикация отчета обязательна", - написал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю