В Днепре через сессию хотят внести изменения в Прозорро

14.02.2017 10:24

15 февраля на сессию городского совета хотят вынести проект решения по внесению изменений в Положение о применении системы электронных закупок товаров, работ и услуг ProZorro.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал инициатор проекта "Как приручить закон" Антон Деньгуб, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Как это работает сейчас

Система не применяется при необходимых закупках: билетов, бензина, услуг отеля (или иного жилья) на командировки работников горсовета по территории Украины.

Сумма не должна превышать 10 000 гривен на одну командировку. При этом в системе должен обязательно быть опубликован авансовый отчет.

Как хотят сделать?

Система не будет применяться по вопросам возмещения расходов на командировки работников Днепровского городского совета, ее исполнительных органов и подконтрольных коммунальных предприятий, учреждений и заведений.

То есть, никаких тебе граничных сумм в виде 10 тысяч грн. на одну коммандировку, а также никаких отчетов по потраченым деньгам в системе.

По международным командировкам

Как сейчас?

Гонять по заграницам за бюджтеный кэш было дело избранных: мэр, его замы, секретарь, депутаты и руководители исполнительных органов. С обязательным опубликованием отчета в системе.

Как хотят сделать?

Круг заграничных туристов от горсовета расширяется, сюда уже хотят внести и обычных работников исполнительной власти, коммунальных предприятий, учреждений и заведений. Граничных сумм нет, публикация отчета обязательна", - написал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат