Урок патриотизма от полка «Днепр-1» для школьников Днепропетровска (ФОТО)

31.01.2015 14:34

Урок патриотизма в Днепропетровской специальной средней образовательной школе №90 провел боец полка «Днепр-1», лидер ОО «Громадська платформа України», Артем Кравченко.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Артем рассказал школьникам о своем боевом опыте, о боевых друзьях и своем отношении к Родине. В благодарность за рассказ школьники устроили гостю небольшой концерт. В конце встречи ребята передали с Артемом для воинов полка «Днепр-1» благодарственное письмо и рисунки. В школе учатся дети-сироты с диагнозом ДЦП.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Глава общественной организации "Громадська платформа"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю