Удод: «В парламенте будут новые люди с прежними принципами работы»

19.09.2014 09:37

Председатель Днепропетровского областного совета Евгений Удод считает, что после парламентских выборов Украина не получит новые принципы работы власти.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

На своей странице в facebook глава облсовета заявил, что  для прохождения в ВР сейчас среди всех политсил нет новых партий с ясными принципами и конкретными шагами реформирования страны.

«Надвигается большое разочарование.  Разочарование в лидерах страны, депутатах, выборах.

Давайте будем реалистами. Через месяц танцы перед избирателем закончатся, а новых сил в парламенте мы так и не увидим. Нет новых партий с ясными принципами и конкретными шагами реформирования страны. Всех ярких и адекватных активистов, способных создать что-то стоящее, поглотили большие партии и там они будут банальными "паровозами" списка. Ярких и неадекватных тоже взяли. В такие же неадекватные списки.

И что мы имеем в итоге. В парламенте будут новые люди, новые названия – а принципы работы останутся теми же. Или вы думаете, история с голосованием за Донбасс больше не повторится? Поэтому, мне кажется, после октября политический градус заменит разочарование и у людей появится новая оценка происходящему», - написал Евгений Удод.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Ирень
19.09.2014
... и он прав :(
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет