Ученый раскритиковал идею заместителя Филатова

22.02.2016 13:11

По словам проректора НГУ, профессора Александра Шашенко, в мире нет прецедентов, когда метро ликвидировалось только потому, что оно в данный момент не прибыльно.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Затапливать или засыпать метро только потому, что оно не прибыльно, - значит давать повод для насмешек ближайшим соседям. Во всем мире нет таких прецедентов. Во многих городах с численностью населения около миллиона человек есть метро, этот подземный вид транспорта оптимизирует перевозки», - сказал он.

Читайте также: Днепропетровский депутат раскритиковал Филатова и его команду.

Ученый считает, что, если  в Днепропетровске достроить станции метро хотя бы до центра города и пустить ветки на левый берег, эффективность подземки существенно выросла бы.

Напомним, ранее первый заместитель мэра Днепропетровска Дмитрий Погребов заявил, что "в таких городах, как Днепропетровск, метро не нужно"

По материалам ИА "Мост-Днепр".

Комментарии
Патриот
22.02.2016
Филя со своей дыбильной командой не мер а позорище. дешевая журношлюшка а не хозяйственник.
Алина
22.02.2016
Дмитрию Погребову не нужно Он ездит на машине А людям нужно Значит и он в мерии не нужен!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю