У Дніпропетровську відроджують націоналістичну організацію «Сокіл»

13.04.2015 15:53

Дніпропетровські націоналістичні організації «Студентська Свобода» та «Сокіл» закликають всіх бажаючи вступати до своїх лав.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Студентська Свобода» та «Сокіл» Січеславу провели вишкіл по вивченню тактики бою, на якому були засвоєні навички пересуваня по пересіченій місцевості, зачистка будівель в польових умовах, взаємодія підрозділу з бронетехнікою (БТР-80) на полі бою, та поводження зі стрілецькою зброєю. Ми закликаємо всіх бажаючи вступати до наших лав. Не треба стояти осторонь тих подій, які відбуваються в нашій країні, можливо, настане час, коли ворог прийде на нашу землю, тому ми повинні бути готові захистити свій дім. Після довгої паузи в місті Січеслав знову відроджується організація «Сокіл», і нехай наші вороги знають, що ми є», - зазначається у повідомленні.

Довідка.

Молодіжне військово-спортивне товариство «Сокіл» створене у 1894 році, своєю діяльністю сприяло боротьбі національно-революційних сил за незалежність і соборність України. У 1939 році “Сокіл” був заборонений більшовиками як націоналістична організація. У 2006 році була відновлена правою молоддю Львова, лояльною до ВО “Свобода”. Після відродження Організація розбудувала осередки по всій Україні і стала на позиції сучасного українського соціал-націоналізму побудованого на традиціях боротьби націоналістичного руху попередніх століть. Організація ставить собі за мету побудову нового суспільства та нової держави. Одна з головних цілей на сьогоднішній день – різнобічний вишкіл молоді з метою виховання кадрів для майбутньої Української Держави, яку ще слід здобути націоналістам сучасності. Організація приймала активну участь в Революції Гідності взимку 2013 – 2014 року. Сьогодні багато активістів “Соколу” беруть участь у війні на Сході в рядах Збройних Сил України, Національної Гвардії та добровольчих батальйонах при МВС, а також допомогають фронту матеріально.

Комментарии
Dnipro
13.04.2015
Олесю, ти - йолоп.
Олесь
13.04.2015
Січеслав - це де???
ХоХоЛ
13.04.2015
стала на позиції сучасного українського соціал-націоналізму(націонал-соціалізму)
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю