У Дніпропетровську політиків та активістів запрошують на цикл громадських дискусій

18.12.2014 18:01

В суботу, 20 грудня, о 17:00 у Дніпропетровську відбудеться перша зустріч з циклу громадських дискусій "Київські діалоги". Цей проект - формат громадських обговорень, який вже деякий час триває в столиці, а тепер його було вирішено поширити на регіони.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Проект розрахований на два роки регулярних зустрічей (кожні 1-1.5 місяці). Перша з них присвячена найголовнішому питанню, що ж саме найбільше потребує обговорення і реакції громади в Дніпропетровську?

В якості експертів участь в заході братимуть активісти з різних сфер діяльності, які допоможуть накреслити загальну картину проблем Дніпропетровська і області.

«Організаторам проекту дуже хочеться, щоб ці "діалоги" не перетворилися за доброю українською традицією в балаканину, а стали конструктивним інструментом зміни реальності», - пише модератор заходу перекладачка і публіцистка Вікторія Наріжна.

Проект "Київський діалог" розпочинає цикл громадських дискусій у Дніпропетровську.  Зустрічі в рамках проекту відкривають діалог навколо суспільно та політично значущих тем, які впливають на розвиток регіону. Дискусії стануть одним з робочих інструментів громадянського суспільства, сприятимуть взаєморозумінню та спільному вирішенню важливих питань. 20 грудня  відбудеться перша зустріч на тему "Нова якість дніпропетровської політики". 

Запрошуються представники громадських ініціатив, політики, активісти різних галузей. 

Час: 17:00-19:15. Початок реєстрації о 16:45. 

Місце проведення: Дніпропетровськ, галерея «Арт–Світ» (вул. Артема 4а, 2 поверх). 

Реєстрація учасників обов'язкова.

Форма реєстрації:http://bit.ly/1GLDOwd 

Про проект "Київський діалог": www.kiev-dialogue.org

Контакти:

Зоя Красовська, регіональний координатор проекту 

Юлія Овчаренко, регіональний менеджер проекту

Комментарии
Александр
18.12.2014
Если не являешься активистом, принимать участи нельзя?
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю