Переселенці допоможуть дніпропетровцям стати власниками майна всього міста

11.05.2015 12:07

10 травня на засіданні робочої групи по встановленню конституційного ладу в Україні, і Дніпропетровську, зокрема, через утворення територіальних громад – законних власників територіальної та загальнонаціональної власності, своє бажання в активній підтримці процесу розбудови правового громадянського суспільства висловили представники громадської організації «Добродії».

Про це пише активіст Сергій Філіпенко у своєму блозі на «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Крім вирішення персональних, локальних проблем переселенців з Автономної республіки Крим та східних областей нашої країни, які волею долі об’єднались в громадську організацію в гостинному Дніпропетровську, ми усвідомлюємо, що проблеми будь-якої площини знаходять свої витоки у відсутності громадянського суспільства, яке ми й намагатимемось розбудовувати у відповідності до законів і Конституції України», - повідомив координатор ГО «Добродії» Андрій Виноградов.

Читайте також: Готель «Дніпропетровськ». Історія однієї крадіжки

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет