У Дніпропетровську хочуть створити єдиний громадський соціальний офіс

20.03.2015 17:41

У Дніпропетровську хочуть створити єдиний громадський соціальний офіс (ЄГСО). Його основною метою є забезпечення маломобільних і соціально незахищених груп населення міста Дніпропетровська захистом їх конституційних прав, свобод і законних інтересів, надання безоплатної правової допомоги у вигляді консультацій з питань законодавства.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Надавати допомогу пропонують двома способами.

- безпосередньо вдома або в спеціально об лаштованому офісі;

- опосередкованого, в режимах оперативного дистанційного (посередництвом засобів Інтернет-ресурсів, телефонного зв’язку, листування);

-  дистанційно, посередництвом медіа засобів у вигляді періодичних соціальних телепрограм, соціального і правового супроводу та представництва потребуючих правової і соціальної допомоги осіб, які перебувають у безпорадному або залежному від анатомічних чи психічних обмежень життєвому становищі.

Також це сприятиме створенню для фахівців з інвалідністю (юристам, спеціалістам соціальної сфери) робочих місць із забезпеченням можливості набуття навичок практичної діяльності за фахом, інтеграції їх у суспільство.

Такими ідеями з Громадською радою при Дніпропетровському виконкомі поділились обласна організація Всеукраїнської профспілки працездатних інвалідів спільно з Дніпропетровським обласним Осередком Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів» (далі - ВППІ).

«У разі, якщо зазначена пропозиція знайде підтримку, наша організація готова надати для обговорення та узгодження проект відповідної програми Єдиного громадського соціального офісу», - зазначається у повідомленні осередку ВГО ВППІ.

Активісти просять підтримати громадську ініціативу громадян з інвалідністю - мешканців Дніпропетровська.

Комментарии
Ольга
20.03.2015
Я, инвалид детства 3 гр., уже 7 лет занимаюсь волонтерской помощью людям находящимся в ребцентрах, освобожденных из мест заключения и т.д. в востановлении документов или оформлении пенсий, групп инвалидности. Считаю такой центр острой необходимостью.
Последние записи в блогах

«Станом на перше червня поточного року за підсумками декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, кількість поданих декларацій про майновий стан і доходи становить понад 40,6 тисяч на загальну суму 4,2 млрд гривень. За результатами декларування підлягає сплаті до бюджету 106,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 13,8 млн грн військового збору. Це відповідно на 15,7 млн грн та на 1,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року», - повідомила заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Вона також розповіла, що найбільше декларацій про доходи надійшло від отримання спадщини (2676 на загальну суму 1 млрд 394,7 млн гривень) та продажу рухомого/нерухомого майна (1121 на загальну суму 283,7 млн гривень). Іноземний дохід в розмірі 129,6 млн грн задекларували 200 мешканців області.

Наразі, про понадмільйонні статки повідомили 278 громадян регіону. За результатами декларування вони сплатять 40,4 млн грн ПДФО та 4,4 млн грн військового збору.

Разом з тим, 5687 мешканців Дніпропетровської області заявили про право на податкову знижку. За результатами поданих декларацій вони отримають 12 млн гривень.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет