У Дніпропетровську хочуть створити єдиний громадський соціальний офіс

20.03.2015 17:41

У Дніпропетровську хочуть створити єдиний громадський соціальний офіс (ЄГСО). Його основною метою є забезпечення маломобільних і соціально незахищених груп населення міста Дніпропетровська захистом їх конституційних прав, свобод і законних інтересів, надання безоплатної правової допомоги у вигляді консультацій з питань законодавства.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Надавати допомогу пропонують двома способами.

- безпосередньо вдома або в спеціально об лаштованому офісі;

- опосередкованого, в режимах оперативного дистанційного (посередництвом засобів Інтернет-ресурсів, телефонного зв’язку, листування);

-  дистанційно, посередництвом медіа засобів у вигляді періодичних соціальних телепрограм, соціального і правового супроводу та представництва потребуючих правової і соціальної допомоги осіб, які перебувають у безпорадному або залежному від анатомічних чи психічних обмежень життєвому становищі.

Також це сприятиме створенню для фахівців з інвалідністю (юристам, спеціалістам соціальної сфери) робочих місць із забезпеченням можливості набуття навичок практичної діяльності за фахом, інтеграції їх у суспільство.

Такими ідеями з Громадською радою при Дніпропетровському виконкомі поділились обласна організація Всеукраїнської профспілки працездатних інвалідів спільно з Дніпропетровським обласним Осередком Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів» (далі - ВППІ).

«У разі, якщо зазначена пропозиція знайде підтримку, наша організація готова надати для обговорення та узгодження проект відповідної програми Єдиного громадського соціального офісу», - зазначається у повідомленні осередку ВГО ВППІ.

Активісти просять підтримати громадську ініціативу громадян з інвалідністю - мешканців Дніпропетровська.

Комментарии
Ольга
20.03.2015
Я, инвалид детства 3 гр., уже 7 лет занимаюсь волонтерской помощью людям находящимся в ребцентрах, освобожденных из мест заключения и т.д. в востановлении документов или оформлении пенсий, групп инвалидности. Считаю такой центр острой необходимостью.
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат