У Дніпропетровську для активістів проведуть антикорупційний тренінг

05.01.2016 19:02

"Майстерня активних громадян" оголосила набір на безкоштовний практичний антикорупційний тренінг у Дніпропетровську, який відбудеться 29 січня.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Це річна програма антикорупційних практичних тренінгів з питань дієвих антикорупційних інструментів; практичних аспектів доступу до публічної інформації; антикорупційного законодавства; практичних аспектів журналістських розслідувань корупційних схем.

Програма передбачає проведення трьох одноденних тренінгів. На основі поданих заявок і конкурсного відбору, ми визначаємо групу із 25 активних громадян області, де оголошено набір", - зазначають організатори заходу.

Під час першого тренінгу ви дізнаєтесь: 

- що таке корупція та які її види. Як закони України регулюють антикорупційну сферу;

- що таке антикорупційні кампанії;

- як запит на інформацію можна використовувати з метою контролю влади;

- як використовувати державні  та громадські реєстри в антикорупційній діяльності;

- про досвід  та ті дієві інструменти, які використовуються  успішними  організаціями, рухами  коаліціями такими  як Реанімаційний Пакет Реформ, Рух ЧЕСНО, Інститут Медіа Права, Центр політичних студій та аналітики, Центр UA, Transparency International Україна, Громадянська мережа ОПОРА для подолання корупції. 

Початок та завершення перших тренінгів – 10.00- 16.30

До участі запрошують жителів області, які мають активну громадянською позицію. Це можуть бути представники громадських організацій, волонтери, учасники громадських рухів/антикорупційних кампаній, журналісти, котрі зацікавлені в ініціюванні громадських кампаній/антикорупційних проектів або у залученні до  діяльності діючих рухів та кампаній, активні студенти.

Обираємо виключно на конкурсній основі. Набір буде сформований з представників з різних міст, містечок та селищ і сіл відповідної області, де оголошено набір, у кількості 25 осіб.

Умови участі: 

Участь  є безкоштовною. Організатори покривають витрати на харчування та проїзд.

Проте відібрані учасники будуть зобов’язані виконувати в міжмодульний період поставлені практичних завдань від тренерів, які включатимуть підготовку та подання запитів на інформацію, проведення аналізу декларацій, написання аналітичних статей та матеріалів розслідування та інше;

Ми будемо захочувати наших учасників  готувати журналістські розслідування, статті або  всебічно допомогати започаткувати власні громадські проекти та кампанії в антикорупційної сфері, які будуть представлені на Конкурсі робіт, що відбудеться влітку 2016 року.

Для участі необхідно заповнити відповідну заявку

1. Заявку слід надіслати до 21 січня 2016 року (включно). Після вказаного терміну заявки не будуть до розглядатись.

2. Інформація, яку Ви зазначаєте у заявці, є конфіденційною та не підлягає поширенню. Розгляд заявок здійснюється членами Відбіркового Комітету на принципах неупередженості та гендерної рівності. Рішення Відбіркового Комітету є колегіальним. Організатори залишають за собою право не надавати пояснень щодо рішень, прийнятих членами Відбіркового Комітету.

3. Оголошення результатів конкурсу відбудеться не пізніше 24 січня 2015 року

Виникли питання - телефонуйте +38 067 233 28 12
або пишіть activecitizens.ua@gmail.com

Проект «Майстерня активних громадян» виконується в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Как это повлияет на рейтинг:
ЧЕСНО - это общественное движение, основанное группой активистов совместно с представителями партнерства «Новый Гражданин»
Подробнее
Гражданская сеть ОПОРА
Подробнее
Комментарии
Днепр
06.01.2016
Бездельники!!!!!!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю