У Дніпропетровській області створять суспільне телебачення

16.10.2014 14:59

Питання створення в Україні суспільного телебачення на базі Першого Національного каналу, а згодом й громадського телебачення в регіонах розглядалося під час засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, яке пройшло у Дніпропетровській ОДА.

Про це повідомляє видання «ГЛАВНОЕ».

Як розповів голова Національної ради Юрій Артеменко, в Україні вже зроблені перші кроки для створення на базі Першого Національного каналу суспільного телебачення, яке розповсюджується на всю країну. Зокрема, оголошено набір членів Наглядової ради України.

«Це представники громадських організацій, які працюють в сферах культури, медіа, спорту, освіти. Вони оберуть голову ради, іншими словами – керівника суспільного телебачення. Ми очікуємо, що команда буде сформована до 1 січня 2015 року, і суспільне телебачення запрацює. Буде змінена не просто назва, а контент», – сказав Юрій Артеменко.

Також паралельно в областях країни буде створюватись й громадське телебачення за рахунок звільнених частот. Воно буде фінансуватись за рішенням депутатів обласної ради з обласного бюджету. Та визначати його політику мають члени Наглядових рад на місцях.

«Політику мають визначати не депутати, не мер, не губернатор, а члени ради. Це представники громадських організацій регіону. А в Дніпропетровській області дуже багато людей, якими пишається Україна», – сказав Юрій Артеменко.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю