У Дніпродзержинську міська влада радилась з волонтерами та збирала допомогу бійцям АТО

19.12.2014 12:17

18 грудня у виконкомі Дніпродзержинської міської ради відбулася третя нарада з волонтерами міста щодо надання допомоги бійцям АТО. На минулих зустрічах було визначено, які саме речі необхідні для воїнів, що служать у зоні антитерористичної операції.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

До міської влади зі списком потрібних речей звернулися бійці одного з українських батальонів.

За повідомленням міськради, першу партію речей вже закупили, проте серед потреб військовослужбовців є обладнання, яке коштує дуже багато. Це – генератори, тепловізори, прилади нічного бачення тощо.

На думку чиновників, реальна допомога солдатам має складатися з двох етапів. Перша частина – це ті кошти, які збирають та використовують волонтери. Другий етап – зміни в програмі соціального захисту, які передбачаються на наступний рік, адже при формуванні міського бюджету потрібно приділити увагу системі охорони здоров’я та соціального захисту учасників АТО та членів їх родин.

Серед актуальних завдань на зустрічі окреслили потребу в налагодженні офіційних контактів з командирами частин. Важливе також питання якості закуповуваних речей та обладнання.

Читайте також: Городской бюджет Днепропетровска потратит на «поддержку волонтеров» 4,2 млн грн

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю