У Дніпрі повинен бути свій Парк тоталітарного періоду, - Кострюкова

05.12.2016 12:10

Кандидат філософських наук, викладач логіки і філософії Дніпровського національного університету ім. О. Гончара Людмила Кострюкова вважає, що у Дніпрі повинен бути свій Парк тоталітарного періоду.

Про це вона розповіла в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«З пропозицією створити подібний парк ми зверталися ще до представників колишньої влади у 2014-2015 роках. Щоб не було вандалізму, стихійного знищення пам’яток. Навіть збирались поїхати подивитися місця, які для цього підходять. Але далі були вибори за виборами, і стало не до цього. Я вважає необхідним створення Парку тоталітарного періоду або іншого подібного проекту у Дніпрі. Є Закон про декомунізацію. Його необхідно виконувати, але цивілізовано. Можна зібрати колишні пам’ятки комуністичної доби, наприклад, у колишньому парку ім.. Дружби народів. Чудове місце. Його можна впорядкувати, і нехай люди, які поважають своїх лідерів, там їм поклоняються. Такий Парк повинен бути у демократичному місті демократичної країни», - сказала вона.

Нагадаємо, що у Дніпрі планують створити історико-музейний комплекс «Парк тоталітарного періоду», експозицію якого складуть демонтовані пам’ятники та символи радянської епохи.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю