У Дніпрі повинен бути свій Парк тоталітарного періоду, - Кострюкова

05.12.2016 12:10

Кандидат філософських наук, викладач логіки і філософії Дніпровського національного університету ім. О. Гончара Людмила Кострюкова вважає, що у Дніпрі повинен бути свій Парк тоталітарного періоду.

Про це вона розповіла в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«З пропозицією створити подібний парк ми зверталися ще до представників колишньої влади у 2014-2015 роках. Щоб не було вандалізму, стихійного знищення пам’яток. Навіть збирались поїхати подивитися місця, які для цього підходять. Але далі були вибори за виборами, і стало не до цього. Я вважає необхідним створення Парку тоталітарного періоду або іншого подібного проекту у Дніпрі. Є Закон про декомунізацію. Його необхідно виконувати, але цивілізовано. Можна зібрати колишні пам’ятки комуністичної доби, наприклад, у колишньому парку ім.. Дружби народів. Чудове місце. Його можна впорядкувати, і нехай люди, які поважають своїх лідерів, там їм поклоняються. Такий Парк повинен бути у демократичному місті демократичної країни», - сказала вона.

Нагадаємо, що у Дніпрі планують створити історико-музейний комплекс «Парк тоталітарного періоду», експозицію якого складуть демонтовані пам’ятники та символи радянської епохи.

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось