У Дніпрі повинен бути свій Парк тоталітарного періоду, - Кострюкова

05.12.2016 12:10

Кандидат філософських наук, викладач логіки і філософії Дніпровського національного університету ім. О. Гончара Людмила Кострюкова вважає, що у Дніпрі повинен бути свій Парк тоталітарного періоду.

Про це вона розповіла в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«З пропозицією створити подібний парк ми зверталися ще до представників колишньої влади у 2014-2015 роках. Щоб не було вандалізму, стихійного знищення пам’яток. Навіть збирались поїхати подивитися місця, які для цього підходять. Але далі були вибори за виборами, і стало не до цього. Я вважає необхідним створення Парку тоталітарного періоду або іншого подібного проекту у Дніпрі. Є Закон про декомунізацію. Його необхідно виконувати, але цивілізовано. Можна зібрати колишні пам’ятки комуністичної доби, наприклад, у колишньому парку ім.. Дружби народів. Чудове місце. Його можна впорядкувати, і нехай люди, які поважають своїх лідерів, там їм поклоняються. Такий Парк повинен бути у демократичному місті демократичної країни», - сказала вона.

Нагадаємо, що у Дніпрі планують створити історико-музейний комплекс «Парк тоталітарного періоду», експозицію якого складуть демонтовані пам’ятники та символи радянської епохи.

Комментарии
Последние записи в блогах

І це назва не просто територіальної одиниці, в цій назві - «сіль» Січеславського краю. Бо вона пронизана духом цієї землі, духом вільного козацтва п’ятьох СЛАВетних СІЧей!

Подробнее

Промова Валентин Наливайченко на з'їзді Руху "Справедливість" 3 січня.

Про основні кроки для відновлення справедливості в Україні. Рішуче наведемо порядок!

#Справедливість #Чесність #Відповідальність

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат