У Дніпрі активісти зірвали чергове проросійське зібрання

20.01.2017 11:44

Громадський активіст, депутат Чечеловської райради Кирило Дороленко розповів, що 19 січня у центральній міській бібліотеці мав відбутися круглий стіл представників проросійськи налаштованих сил. Зібрання було зірване патріотично налаштованими активістами.

Про це він розповів в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Серед учасників круглого столу – відомий у Дніпрі «совєтський офіцер» Віктор Марченко, який організовував антиукраїнські мітинги під час Революції Гідностя. Також там було заявлено про участь Ольги Коваленко, члена Ради Міжнародної організації «Спілка православних жінок», яка базується у Росії. Все це відбувалося під егідою місцевої організації «Патріоти Придніпров’я». Поговорити вони хотіли про те, як співпрацювати громадським організаціям у ситуації, що склалася у нашій країні. Але це тільки ширма. Там знову збиралися піднімати питання захисту російської мови і т. д.

Мене дивує той факт, як цим проросійськи налаштованим організаціям виділили публічну площадку у центрі Дніпра – у міській бібліотеці. І це під час війнми! Крім того, мені стало відомо, що вони збираються у районній бібліотеці. Це комунальні заклади. Я вважаю цей захід черговою провокацією проти України», - сказав він.

Читайте также: В Днепре сорвали форум православных женщин (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Общественный активист, депутат Чечеловского районного совета, экс-руководитель Днепропетровской городской организации партии "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Вон оно че Михалыч
23.01.2017
Та шо ж ты такой весь задолбленный, в шахте работаешь? наш незабвенный и безымянный херой....
Михалычу
20.01.2017
Чо ты пеной сходишь??? Вы все задолбали!!!!!
Воно оно че Михалыч
20.01.2017
почему ты считаешь что он быкует? Нормальная гражданская позиция, не давать всякой мрази расползаться по Днепру. Земля у Марченков"савецких ахфицерав" и подобных будет гореть под ногами. Проталкивают подобные швондеры идеи руцкава мира, будете в подворотнях свои идеи толкать, желательно в районе зауралья и возле китайской границы. Вариант лугандонии здесь не пройдет.
Михалычу
20.01.2017
Да вы все задолбали, вместе с Дороленко!!!!
Вон оно че Михалыч
20.01.2017
Как задолбал этот "расейский" афицер Марченко, совком зфиксированный наглухо, не нравится в Украине,- накуй в рашу. А еще посмотрите внимательно на лица так называемых "православных женщин", милашки ватные, маргиналы с печатью злобы на лице , пусть расскажут где их сыновья- не на передке ли? А марченко надо тоже бы свозить, пусть посвистят возле его башки пули да осколочки.
Кириллу
20.01.2017
Хватит быковать!!!
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю