Територіальні виборчі комісії у Дніпрі розіграли БПП, ОБ і Батьківщина

07.09.2015 15:23

Міську теркомісію з виборів кандидатів в депутати місцевих рад очолив представник "Батьківщини". Заступник і секретар відповідно представники БПП і Опозиційного Блоку Світослав Рябчик та Світлана Денисенко.

Рішення про створення територіальних виборчих комісій оприлюднила ЦВК за підсумками жеребкування, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Представники "УКРОПу" до складу теркомісії не увійшли. Натомість увійшли представники "Самопомочі", "Свободи", партії "Жінки за майбутнє", партії "Зелені", "Народного Фронту", партії "Нова політика", Радикальної партії Олега Ляшка, Патріотичної партії, Молодіжної партії та інші.

Обласну теркомісію очолив представник БПП Павло Шандиба, заступником у нього "батьківщинець" Максим Шевченко, секретарем - за традицією представниця ОБ Олена Рукавішнікова.

До обласної теркомісії також не увійшли "Укропи". Список представників від "напівмертвих" партій доповнили представники партій "Україна вперед!", "Сильна Україна" та "Наш край".

За матеріалами: Дніпроград

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
дима
07.09.2015
самопочи?
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю