Територіальні виборчі комісії у Дніпрі розіграли БПП, ОБ і Батьківщина

07.09.2015 15:23

Міську теркомісію з виборів кандидатів в депутати місцевих рад очолив представник "Батьківщини". Заступник і секретар відповідно представники БПП і Опозиційного Блоку Світослав Рябчик та Світлана Денисенко.

Рішення про створення територіальних виборчих комісій оприлюднила ЦВК за підсумками жеребкування, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Представники "УКРОПу" до складу теркомісії не увійшли. Натомість увійшли представники "Самопомочі", "Свободи", партії "Жінки за майбутнє", партії "Зелені", "Народного Фронту", партії "Нова політика", Радикальної партії Олега Ляшка, Патріотичної партії, Молодіжної партії та інші.

Обласну теркомісію очолив представник БПП Павло Шандиба, заступником у нього "батьківщинець" Максим Шевченко, секретарем - за традицією представниця ОБ Олена Рукавішнікова.

До обласної теркомісії також не увійшли "Укропи". Список представників від "напівмертвих" партій доповнили представники партій "Україна вперед!", "Сильна Україна" та "Наш край".

За матеріалами: Дніпроград

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
дима
07.09.2015
самопочи?
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю