Святослав Олейник готовится к выборам мэра Днепропетровска

03.12.2014 18:32

Нынешний заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации Святослав Олейник рассматривает вариант участия в выборах мэра Днепропетровска.

Об этом он заявил в своем интервью  "Главкому", сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Когда будут выборы мэра Днепропетровска – это важно. Потому что, исходя из ответа на этот вопрос, когда будет дата, тогда и будет более-менее реалистично ясен круг потенциальных ключевых участников", - заявил Святослав Олейник. 

На уточняющий вопрос корреспондента - "Лично вы собираетесь поучаствовать в гонке?" - заместитель губернатора Днепропетровской области ответил: "Я такой вариант рассматриваю. Это не окончательное решение, но такой вариант рассматривается".

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Социум
04.12.2014
А я бы выделила тройку более менее вменяемых-Крупский,Олейник,Кужман!!!!
Политолог
03.12.2014
Уже рассматривается 8 кандидатов-Удод,Крупский,Шабанов,Романенко,Олейник,Краснов,Кужман,Жуков???!!!Чем ближе к дате тем больше!Во рубка будет!Посмеемся,наслушаемся,поогорчаемся и порадуемся!
Валентина
03.12.2014
Городу нужен управленец а не юрист!
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет