Сводный список 212 мажоритарщиков Днепропетровщины

18.10.2014 13:00

По официальным данным Центризбиркома на 17 округах Днепропетровской области участие в выборах примут 212 кандидатов-мажоритарщиков.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Всего ЦИК зарегистрировал 251 кандидата, 39 из которых отказались от предвыборной гонки.

Список кандидатов:

№24
1. Шикуленко Александр Витальевич – Народный фронт
2. Мороз Александр Григорьевич - ЗАСТУП
3. Краснобрижий Павел Сергеевич – Сильная Украина
4. Убогов Валерий Леонидович - КПУ
5. Икол Владимир Григорьевич – Оппозиционный блок
6. Безбах Яков Яковлевич – самовыдвижение
7. Васючков Иван Александрович – Сила людей
8. Кондаков Андрей Николаевич – Радикальная партия
9. Костюченко Андрей Сергеевич – самовыдвижение
10. Гетьман Вадим Анатольевич – самовыдвижение

№25
1. Котов Владислав Владимирович – Народный фронт
2. Горник Андрей Владимирович – Батькивщина
3. Сергей Усольцев - самовыдвижение
4. Курячий Максим Павлович – Блок Петра Порошенко
5. Краснов Загид Геннадьевич – Громадська сила
6. Цыркин Игорь Маркович – самовыдвижение
7. Яковенко Владимир Иванович – самовыдвижение
8. Волокитина Наталья Юрьевна - Радикальная партия
9. Руденко Игорь Иванович – самовыдвижение
10. Джума Вадим Петрович – Ресрубликанская партия «Славутич»
11. Вороной Денис Леонидович - самовыдвижение
12.Гордиенко Александр Владимирович – Оппозиционный блок
13. Руденко Александр Александрович – самовыдвижение

№26
1. Линчевский Игорь Вячеславович – Народный фронт
2. Чеберда Алексей Григорьевич – Батькивщина
3. Василенко Сергей Анатольевич – Сильная Украина
4. Денисенко Андрей Сергеевич – Блок Петра Порошенко
5. Афанасьев Александр Анатольевич – Громадська сила
6. Григорук Олег Романович – самовыдвижение
7. Редька Александр Олегович – Демократический альянс
8. Ульянова Тамила Владимировна - Воля
9. Кучерук Сергей Николаевич – Национальная демократическая партия Украины
10. Лаппо Игорь Николаевич – Радикальная партия
11. Литвиненко Сергей Михайлович - Справедливость
12. Власова Наталья Федоровна - Оппозиционный блок

№27
1. Кузнецов Руслан Владимрович – КПУ
2. Лупандин Александр Александрович – Радикальная партия
3. Стюпан Денис Владимирович - самовыдвижение
4. Варфоломей Сергей Викторович – Демократический альянс
5. Епифанцева Светлана Владимировна – самовыдвижение
6. Пилипенко Анжелика Анатольевна – самовыдвижение
7. Филатов Борис Альбертович - самовыдвижение

№28
1. Яцук Владимир Николаевич - ЗАСТУП
2. Козлов Юрий Романович – Батькивщина
3. Суханов Сергей Анатольевич – Сильная Украина
4. Куличенко Иван Иванович – Блок Петра Порошенко
5. Збарская Екатерина Юрьевна – Громадська сила
6. Аббасов Заур Джаваншир оглы – самовыдвижение
7. Коваленко Анатолий Николаевич – самовыдвижение
8. Кожушко Николай Николаевич – самовыдвижение
9. Колесников Алексей Владимирович – Радикальная партия
10. Морозенко Евгений Владимирович – самовыдвижение
11. Швачко Андрей Валерьевич - КПУ

№29
1.Клименко Анатолий Владимирович – Народный фронт
2. Дзодз Николай Аникиевич - Батькивщина
3. Шинкевич Виктор Геннадиевич – Сильная Украина
4. Куприй Виталий Николаевич – Блок Петра Порошенко
5. Писаревский Константин Иванович – самовыдвижение
6. Швец Николай Антонович – самовыдвижение
7. Бордовская Вера Семеновна – КПУ
8. Москаленко Роман Анатольевич – самовыдвижение
9. Москалец Николай Николаевич – Радикальная партия
10. Прокудин Александр Геннадиевич – Украинская партия «Зеленая планета»

№30
1.Дегтярев Юрий Владимирович – Народний фронт
2. Плахотник Александр Олегович – Батькивщина
3. Залевский Александр Юрьевич - самовыдвижение
4. Дубинин Александр Иванович – Блок Петра Порошенко
5. Демошенко Сергей Валентинович – самовыдвижение
6. Коваленко Сергей Викторович – НОВАЯ ПОЛИТИКА
7. Гузенко Константин Алексндрович – самовыдвижение
8. Зарваницкий Юрий Богданович – Радикальная партия
9. ЗахорольскийОлег Иванович – самовыдвижение
10. Ткаченко Сергей Иванович - КПУ
11. Бенько Светлана Георгиевна – самовыдвижение
12. Голосный Максим Игоревич – самовыдвижение

№31
1. Пирогов Дмитрий Владимирович – самовыдвижение
2. Габриадзе Мераби Рубенович – Батькивщина
3. Штефан Владислав Александрович - самовыдвижение
4. Олейник Виталий Николаевич – Блок Петра Порошенко
5. Караманиц Константин Федорович – самовыдвижение
6. Смирный Евгений Владимирович – самовыдвижение
7. Балабат Любовь Николаевна – Радикальная партия
8. Вовк Юрий Марьянович – самовыдвижение
9. Павлов Константин Юрьевич – самовыдвижение
10. Шолошенко Виталий Викторович – Блок левых сил
11. Штанько Сергей Николаевич – самовыдвижение

№32
1.Сова Светлана Николаевна – Народный фронт
2. Черствый Геннадий Борисович – Батькивщина
3. Валерий Романов - самовыдвижение
4. Рубан Инна Ивановна – Блок Петра Порошенко
5. Туровская Ирина Львовна – самовыдвижение
6. Решотка Сергей Павлович – самовыдвижение
7. Шевчик Оксана Александровна – самовыдвижение
8. Броецкий Александр Анатольевич – Радикальная партия
9. Данелия Силован Монучарович - самовыдвижение
10. Гальченко Андрей Владимирович – самовыдвижение
11. Милобог Юрий Валерьевич – самовыдвижение
12. Белая Инесса Григорьевна – ЗАСТУП
13. Яковенко Иван Анатольевич - самовыдвижение

№33
1.Соколовский Владимир Петрович – Народный фронт
2. Бабенко Ольга Владимировна – Батькивщина
3. Инна Иванченко – самовыдвижение
4. Усов Константин Глебович – Блок Петра Порошенко
5. Макаренко Александр Юрьевич – самовыдвижение
6. Колесник Николай Юрьевич – самовыдвижение
7. Шаповалова Екатерина Геннадьевна – самовыдвижение
8. Бобченко Юрий Викторович - самовыдвижение
9. Колесников Николай Павлович - самовыдвижение
10. Гамалага Константин Евгеньевич – Сила людей
11. Кривенко Ирина Васильевна – КПУ
12. Оксамитна Наталья Васильевна – Радикальная партия
13. Пронькин Владимир Леонидович - самовыдвижение
14. Саенко Иван Иванович – самовыдвижение
15. Лившиц Илья Александрович – самовыдвижение
16. Малачевский Олег Викторович - самовыдвижение
17. Олег Макаренко - самовыдвижение

№34
1.Волосянко Николай Иванович – Народный фронт
2. Мищенко Виктор Иванович – Батькивщина
3. Сахнюк Юрий Зиновьевич – Сильная Украина
4. Майстренко Александр Владимирович – Блок Петра Порошенко
5. Крышин Олег Юрьевич – самовыдвижение
6. Бережный Владимр Николаевич - КПУ
7. Кравченко Артем Владимирович – самовыдвижение
8. Кравченко Сергей Александрович – Радикальная партия
9. Корнет Валентин Георгиевич – Оппозиционный блок

№35
1. Бычков Дмитрий Александрович – Народный фронт
2. Лиханский Виктор Александрович – Батькивщина
3. Базилюк Иван Иванович – Сильная Украина
4. Пасхалов Сергей Александрович – Блок Петра Порошенко
5. Колесник Вадим Геннадьевич – самовыдвижение
6. Рудик Владимир Михайлович – самовыдвижение
7. Шипко Андрей Федорович – самовыдвижение
8. Баландин Сергей Викторович – самовыдвижение
9. Евтушенко Владимр Алексеевич – самовыдвижение
10. Шипко Олег Викторович - самовыдвижение
11. Кучерук Александр Николаевич – Национальная демократическая партия Украины
12. Олийнык Руслан Юрьевич – самовыдвижение
13. Рыжков Евгений Николаевич – самовыдвижение
14. Тихон Александр Владимирович – Радикальная партия
15. Токарь Руслан Иванович – самовыдвижение
16. Старун Сергей Владимирович - самовыдвижение
17. Ермаков Тарас Евгеньевич – самовыдвижение
18. Просянко Александр Викторович – ЗАСТУП

№36
1.Савченко Петр Терентьевич – Народный фронт
2. Стовба Николай Иванович – ЗАСТУП
3. Пасичник Сергей Михайлович – самовыдвижение
4. Мартовицкий Артур Владимирович – самовыдвижение
5. Дацько Татьна Федоровна – самовыдвижение
6. Щербаков Геннадий Лаврентьевич – самовыдвижение
7. Аникеев Владимир Ильич – Радикальная партия
8. Метелица Иван Сергеевич – самовыдвижение
9. Норенко Ирина Николаевна - самовыдвижение
10. Соболь Александр Иванович - самовыдвижение
11. Бондаренко Андрей Евгеньевич – Свобода
12. Косоног Павел Павлович – самовыдвижение

№37
1.Лавриненко Сергей Геннадиевич – Народный фронт
2. Зубрий Дмитрий Александрович – Батькивщина
3. Гуреев Дмитрий Александрович – Сильная Украина
4. Мудрый Алексей Алексеевич – Блок Петра Порошенко
5. Папуча Андрей Владимирович – самовыдвижение
6. Писаревский Александр Александрович – самовыдвижение
7. Раевский Игорь Викторович – самовыдвижение
8. Сорока Алексей Александрович – самовыдвижение
9. Цуркан Олег Валерьевич – самовыдвижение
10. Шпенов Дмитрий Юрьевич – самовыдвижение
11. Гладченко Виталий Михайлович – самовыдвижение
12. Доценко Юрий Всеволодович – самовыдвижение
13. Кузнецов Станислав Валерьевич – Радикальная партия
14. Литвиненко Сергей Михайлович – самовыдвижение
15. Мудрый Алексей Евгеньевич – самовыдвижение
16. Олег Бусень - самовыдвижение
17. Шокотько Роман Олегович - самовыдвижение
18. Лёринец Федор Анатольевич – ЗАСТУП
19. Протасенко Роман Юрьевич – самовыдвижение
20. Рысин Александр Александрович – самовыдвижение

№38
1. Чернодобравский Олег Иванович – Народный фронт
2. Закора Неля Николаевна – Батькивщина
3. Подуков Алексей Викторович – Сильная Украина
4. Руслан Калюжный - самовыдвижение
5. Малиночка Любовь Григорьевна - КПУ
6. Нестеренко Вадим Григорьевич - самовыдвижение
7. Журавская Любовь Федоровна – Радикальная партия
8. Кузьмук Александр Иванович - самовыдвижение
9. Литвищенко Виктор Иванович – самовыдвижение

№39
1. Вакуленко Юрий Евгеньевич – ЗАСТУП
2. Куюмчян Мгер Санасарович – Батькивщина
3. Мазур Сергей Валерьевич – Сильная Украина
4. Плеханов Дмитрий Александрович – Блок Петра Порошенко
5. Астион Василий Николаевич – самовыдвижение
6. Пустовая Мария Ивановна – самовыдвижение
7. Самойленко Юрий Павлович – самовыдвижение
8. Калинина Людмила Николаевна – Радикальная партия
9. Ковтун Владимир Васильевич - самовыдвижение
10. Козубский Иван Марьянович – Блок левых сил
11. Саратова Наталья Васильевна - КПУ
12. Скворцов Виталий Александрович – самовыдвижение
13. Чанкселян Сергей Васильевич – самовыдвижение
14. Ярош Дмитрий Анатольевич – Правый сектор

№40
1.Ященко Дмитрий Анатольевич – Народный фронт
2. Рязанцев Иван Михайлович – Батькивщина
3. Шкуро Николай Александрович – Сильная Украина
4. Гидич Валентин Владимирович – Блок Петра Порошенко
5. Савенко Анатолий Степанович – самовыдвижение
6. Скорук Максим Анатольевич – Украинская платформа «СОБОР»
7. Мороз Олег Николаевич – самовыдвижение
8. Кузнецов Александр Генрихович – Радикальная партия
9. Сафронов Станислав Александрович – самовыдвижение
10. Тимофеев Денис Александрович – КПУ
11. Мусаелян Дмитрий Пушкинович – самовыдвижение
12. Мухина Елена Владислвовна – Либеральная партия Украины
13. Филимонова Галина Федоровна – Оппозиционный блок
14. Шаповалов Александр Григорьевич – самовыдвижение

Комментарии
Ольга
20.10.2014
Весь Тополь голосует за Чеберду!
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє наступне.

Незважаючи на те, що строк обов’язкового запровадження реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та програмних РРО для фізичних осіб – підприємців продовжено з 01.10.2020 до 01.01.2021, а для окремих видів діяльності до 01.04.2021 (відповідні зміни внесені Законом України від 17 березня 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» до Податкового кодексу України та Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг»), необхідно зазначити, що застосування програмних РРО є зручним рішеннямдля бізнесу.

Так, перевагами застосування програмного РРО є:

● виключно онлайн реєстрація та онлайн передача (отримання) даних;

● створення Z-звіту в автоматичному режимі;

● сервіс використовується безкоштовно;

● можливість до 36 годин працювати в оффлайн-режимі;

● вибір за бізнесом – використовувати класичний чи програмний РРО.

Крім того, суб’єкти господарювання, які мають власні ІТ-підрозділи або     ІТ-компанії, що пропонують свої рішення для платників, зможуть розробити власні програми РРО. Ці програми, за допомогою запропонованих податковою АРІ, зможуть надсилати електронні чеки для фіскалізації на серверах ДПС та виконувати усі інші операції, що вимагаються законом про електронні РРО.

Відкритий АРІ дозволить бізнесу самостійно впроваджувати ІТ-рішення, які відповідають бізнес-процесам кожного з секторів економіки (у тому числі потребам окремих платників), та підключатись для можливості фіскалізації операцій без будь-яких додаткових сертифікацій, виключивши при цьому створення штучних монополій на ринку РРО.

Нагадуємо, що звантажити опис АРІ фіскального сервера можна за посиланням: https://www.tax.gov.ua/media-tsentr/novini/410320.html

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що з 01.04.2020 застосовуються штрафи за необладнання та/або відсутність реєстрації витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального до розпорядників акцизних складів, на яких розташовано резервуари, загальна місткість яких не перевищує 1 000 куб. метрів.

Так, відповідно до п. 1281.1 ст. 1281 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) необладнання та/або відсутність реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі рівнеміра-лічильника на введеному в експлуатацію резервуарі, розташованому на акцизному складі, та/або витратоміра-лічильника на місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованого на акцизному складі, а також необладнання та/або відсутність реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників обсягу виробленого спирту етилового витратоміра-лічильника спирту етилового на місці отримання та відпуску спирту етилового, розташованого на акцизному складі,

- тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 20 000 гривень за кожний необладнаний резервуар та/або незареєстрований рівнемір-лічильник, а також за кожне необладнане місце відпуску пального наливом з акцизного складу або за кожне місце отримання та відпуску спирту етилового, та/або незареєстрований витратомір-лічильник/витратомір-лічильник спирту етилового.

Повторне протягом року вчинення на тому самому акцизному складі   будь-якого з вказаних вище порушень тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 000 гривень за кожний необладнаний резервуар та/або незареєстрований рівнемір-лічильник, а також за кожне необладнане місце відпуску пального наливом з акцизного складу або за кожне місце отримання та відпуску спирту етилового, та/або незареєстрований витратомір-лічильник/витратомір-лічильник спирту етилового.

Слід зазначити, що Законом України від 17 березня 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» передбачено незастосування з 01 березня по 31 травня 2020 року штрафних санкцій за порушення податкового законодавства, крім санкцій за порушення правил обліку, виробництва та обігу пального або спирту етилового на акцизних складах, які застосовуються на загальних підставах.

 

 

Подробнее

До загального фонду державного бюджету у І кварталі 2020 року надійшло 110,8 млрд грн, що на 14,3 млрд грн, або на 14,9% більше, ніж минулого року.

Зростання надходжень порівняно з відповідним періодом минулого року по основних бюджетоформуючих платежах:

• ПДВ (сальдо) +10,1 млрд грн, або +63,8%;

• акцизний податок +2 млрд грн, або +19,0%;

• податок та збір на доходи фізосіб +4,1 млрд грн, або +16,8%;

• податок на прибуток +4,6 млрд грн, або +15,8%.

Зменшення надходжень спостерігається лише по рентній платі (-5,5 млрд грн, або -48,8%), що пов’язано з двократним зменшенням ціни на природний газ та, як наслідок, зменшенням обсягів його видобутку.

Також на 0,9 млрд грн, або на 58,1% скоротились порівняно з 2019 роком надходження від акцизного податку на електроенергію. Причиною цього стало виведення з бази оподаткування операцій з реалізації електричної енергії, виробленої з відновлюваних джерел.

Без урахування платежів, які фактично не залежать від ефективності адміністрування з боку Державної податкової служби, а є відображенням зміни законодавства та макроекономічних факторів (акциз з електроенергії та рента за видобування корисних копалин) індикатив Міністерства фінансів на І квартал виконано у повному обсязі – 100,2%, або +0,2 млрд грн.

Варто зазначити, що показники дохідної частини закону про державний бюджет на 2020 рік були визначені виходячи з макропоказників, які передбачали зростання економіки, зокрема реального ВВП на 3,7%. Однак внаслідок світової кризи та інших несприятливих факторів макропрогноз був переглянутий: за даними Міністерства економіки, очікується падіння ВВП України на 3,9%.

«Цифри свідчать, що обсяг податкових надходжень зростає попри сповільнення економіки. Ми виводимо з тіні ті сфери та підприємства, які раніше платили не повністю, ухилялись від сплати. Чим забезпечуємо рівні правила гри та чесну конкуренцію для тих підприємців, які чесно платять податки. В цьому і полягає функція податкової», – наголосив Голова ДПС Сергій Верланов.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що 18 березня поточного року набрав чинності Закон України від 17 березня 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»   (далі – Закон № 533).

Законом № 533 внесено зміни до низки законодавчих актів, зокрема до Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Так, підрозділ 10 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ доповнено новим п. 521, відповідно до якого за порушення податкового законодавства, вчинені з 01 березня по 31 травня 2020 року, штрафні санкції не застосовуються.

Водночас, продовжують діяти фінансові санкції, зокрема, за порушення нарахування, декларування та сплати ПДВ.

Отже, платники ПДВ зобов’язані сплатити задекларовані ними у податковій декларації суми ПДВ своєчасно і у повному обсязі.

Нагадуємо, що останній день сплати ПДВ за лютий поточного року – 30.03.2020.

 

Подробнее