Світлана Єпіфанцева розповіла про надбавки бюджетникам

07.04.2016 14:05

Заступник міського голови Світлана Єпіфанцева провела порівняльний аналіз нового фінансового документу міста із бюджетами попередніх років. За її словами, активи міської скарбниці цьогоріч сягають 8,8 млрд. грн. І левова частка видатків передбачена на фінансування соціальної сфери життєдіяльності Дніпропетровська.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на прес-службу міськради.

Основною перевагою нового бюджету Світлана Єпіфанцева називає його соціальну спрямованість. Адже у фінансовому документі величезну увагу приділено тим сферам, які раніше фінансували за залишковим принципом.

Так, згідно бюджету, цьогоріч на розвиток  освіти передбачено фінансування в розмірі 1,8 млрд грн. Медична галузь отримає 998 млн грн. На розвиток культури заклали 341 млн грн.

Ще один важливий пункт бюджету – підтримка бюджетників. За словами Світлани Єпіфанцевої, на виплату надбавок в бюджеті закладено 315 млн грн.

«Ми розуміємо, що в нинішніх реаліях їм доводиться непросто. Тому, за умовами нового фінансового документа, вони отримуватимуть щомісячні муніципальні надбавки в розмірі 650 гривень. Також, в порівнянні з цифрами минулого року, в новому бюджеті закладено в 1,5 рази більше грошей на забезпечення представників пільгової категорії населення необхідними ліками», - підкреслила Світлана Єпіфанцева.

Читйте также: Мэр Днепропетровска поручил своему заму Епифанцевой заботу об инвалидах.

Фото: business.vesti-ukr.com.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель городского головы Днепра, экс-председатель Днепропетровской городской организации "Оппозиционного блока"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет