Стало известно, как обратиться к Тимошенко, Филатову или Ярошу

16.12.2014 12:30

Народные депутаты от Днепропетровщины, избранные в мажоритарных округах и прошедшие в списках политических партий, опубликовали свои электронные адреса для обращений и связи с избирателями.

Об этом сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Приводим список контактных данных народных избранников.

Безбах Яков - Bezbakh.Yakiv@rada.gov.ua

Береза Юрий - Bereza.Yurii@rada.gov.ua

Вилкул Александр - Vilkul.Oleksandr@rada.gov.ua

Галасюк Виктор - Galasyuk.Viktor@rada.gov.ua

Гальченко Андрей - Halchenko.Andrii@rada.gov.ua

Денисенко Андрей – Denysenko.Andrii@rada.gov.ua

Дзензерский Денис - Dzenzerskyi.Denys@rada.gov.ua

Дидыч Валентин - Didych.Valentyn@rada.gov.ua

Дубинин Александр - Dubinin.Oleksandr@rada.gov.ua

Колесников Дмитрий - Koliesnikov.Dmytro@rada.gov.ua

Кривенко Виктор - Kryvenko.Viktor@rada.gov.ua

Крышин Олег - Kryshyn.Oleh@rada.gov.ua

Читатйте также: У Дніпропетровську розпочали роботу приймальні нардепа Бориса Філатова

Куличенко Иван - Kulichenko.Ivan@rada.gov.ua

Куприй Виталий - Kuprii.Vitalii@rada.gov.ua

Курячий Максим - Kuriachyi.Maksym@rada.gov.ua

Мартовицкий Артур - Martovytskyi.Artur@rada.gov.ua

Нестеренко Вадим - Nesterenko.Vadym@rada.gov.ua

Павелко Андрей - Pavelko.Andrii@rada.gov.ua

Павлов Константин - Pavlov.Kostiantyn@rada.gov.ua

Рыбалка Сергей - Rybalka.Serhii@rada.gov.ua

Тимошенко Юлия - Tymoshenko.Yuliia@rada.gov.ua

Усов Константин - Usov.Kostiantyn@rada.gov.ua

Филатов Борис - Filatov.Borys@rada.gov.ua

Шипко Андрей - Shypko.Andrii@rada.gov.ua

Шпенов Дмитрий - Shpenov.Dmytro@rada.gov.ua, shpenov.press@gmail.com

Ярош Дмитрий - Yarosh.Dmytro@rada.gov.ua

Комментарии
007
16.12.2014
та пошли они все
юра
16.12.2014
Завалят, некогда будет работать.
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат