Стало известно, как обратиться к Тимошенко, Филатову или Ярошу

16.12.2014 12:30

Народные депутаты от Днепропетровщины, избранные в мажоритарных округах и прошедшие в списках политических партий, опубликовали свои электронные адреса для обращений и связи с избирателями.

Об этом сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Приводим список контактных данных народных избранников.

Безбах Яков - Bezbakh.Yakiv@rada.gov.ua

Береза Юрий - Bereza.Yurii@rada.gov.ua

Вилкул Александр - Vilkul.Oleksandr@rada.gov.ua

Галасюк Виктор - Galasyuk.Viktor@rada.gov.ua

Гальченко Андрей - Halchenko.Andrii@rada.gov.ua

Денисенко Андрей – Denysenko.Andrii@rada.gov.ua

Дзензерский Денис - Dzenzerskyi.Denys@rada.gov.ua

Дидыч Валентин - Didych.Valentyn@rada.gov.ua

Дубинин Александр - Dubinin.Oleksandr@rada.gov.ua

Колесников Дмитрий - Koliesnikov.Dmytro@rada.gov.ua

Кривенко Виктор - Kryvenko.Viktor@rada.gov.ua

Крышин Олег - Kryshyn.Oleh@rada.gov.ua

Читатйте также: У Дніпропетровську розпочали роботу приймальні нардепа Бориса Філатова

Куличенко Иван - Kulichenko.Ivan@rada.gov.ua

Куприй Виталий - Kuprii.Vitalii@rada.gov.ua

Курячий Максим - Kuriachyi.Maksym@rada.gov.ua

Мартовицкий Артур - Martovytskyi.Artur@rada.gov.ua

Нестеренко Вадим - Nesterenko.Vadym@rada.gov.ua

Павелко Андрей - Pavelko.Andrii@rada.gov.ua

Павлов Константин - Pavlov.Kostiantyn@rada.gov.ua

Рыбалка Сергей - Rybalka.Serhii@rada.gov.ua

Тимошенко Юлия - Tymoshenko.Yuliia@rada.gov.ua

Усов Константин - Usov.Kostiantyn@rada.gov.ua

Филатов Борис - Filatov.Borys@rada.gov.ua

Шипко Андрей - Shypko.Andrii@rada.gov.ua

Шпенов Дмитрий - Shpenov.Dmytro@rada.gov.ua, shpenov.press@gmail.com

Ярош Дмитрий - Yarosh.Dmytro@rada.gov.ua

Комментарии
007
16.12.2014
та пошли они все
юра
16.12.2014
Завалят, некогда будет работать.
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю