Стало известно, как обратиться к Тимошенко, Филатову или Ярошу

16.12.2014 12:30

Народные депутаты от Днепропетровщины, избранные в мажоритарных округах и прошедшие в списках политических партий, опубликовали свои электронные адреса для обращений и связи с избирателями.

Об этом сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Приводим список контактных данных народных избранников.

Безбах Яков - Bezbakh.Yakiv@rada.gov.ua

Береза Юрий - Bereza.Yurii@rada.gov.ua

Вилкул Александр - Vilkul.Oleksandr@rada.gov.ua

Галасюк Виктор - Galasyuk.Viktor@rada.gov.ua

Гальченко Андрей - Halchenko.Andrii@rada.gov.ua

Денисенко Андрей – Denysenko.Andrii@rada.gov.ua

Дзензерский Денис - Dzenzerskyi.Denys@rada.gov.ua

Дидыч Валентин - Didych.Valentyn@rada.gov.ua

Дубинин Александр - Dubinin.Oleksandr@rada.gov.ua

Колесников Дмитрий - Koliesnikov.Dmytro@rada.gov.ua

Кривенко Виктор - Kryvenko.Viktor@rada.gov.ua

Крышин Олег - Kryshyn.Oleh@rada.gov.ua

Читатйте также: У Дніпропетровську розпочали роботу приймальні нардепа Бориса Філатова

Куличенко Иван - Kulichenko.Ivan@rada.gov.ua

Куприй Виталий - Kuprii.Vitalii@rada.gov.ua

Курячий Максим - Kuriachyi.Maksym@rada.gov.ua

Мартовицкий Артур - Martovytskyi.Artur@rada.gov.ua

Нестеренко Вадим - Nesterenko.Vadym@rada.gov.ua

Павелко Андрей - Pavelko.Andrii@rada.gov.ua

Павлов Константин - Pavlov.Kostiantyn@rada.gov.ua

Рыбалка Сергей - Rybalka.Serhii@rada.gov.ua

Тимошенко Юлия - Tymoshenko.Yuliia@rada.gov.ua

Усов Константин - Usov.Kostiantyn@rada.gov.ua

Филатов Борис - Filatov.Borys@rada.gov.ua

Шипко Андрей - Shypko.Andrii@rada.gov.ua

Шпенов Дмитрий - Shpenov.Dmytro@rada.gov.ua, shpenov.press@gmail.com

Ярош Дмитрий - Yarosh.Dmytro@rada.gov.ua

Комментарии
007
16.12.2014
та пошли они все
юра
16.12.2014
Завалят, некогда будет работать.
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю