Советник Коломойского провел переговоры с протестующими и мэром Кривого Рога (ФОТО)

30.01.2015 09:30

Два дня в Кривом Роге не ра пребывания криворожских протестующими горисполком. Для общения с протестующими и властью в город прибыл советник председателя Днепропетровской облгосадминистрации Борис Трейгерман.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Борис Трейгерман заявил, что не покинет Кривой Рог пока все стороны не придут к обоюдному решению. После совещания с инициативной группой активистов, советник губернатора с требованиями общественности отправился к мэру города Юрию Вилкулу.

Основные требования протестующих - полная смена исполнительной власти города (руководителей отделов и управлений горисполкома). Кроме того, активисты требуют, чтобы мэр города сменил всех своих заместителей. Также, активисты требуют на сессии горсовета признать Россию агрессором и признать «ЛНР» и «ДНР» террористическими организациями.

Проведя краткое совещание с инициативной группой организаторов, советник Коломойского огласил в сессионном зале результаты общения с Юрием Вилкулом. По мнению мэра, для увольнения его заместителей нет юридических оснований. Если активисты хотят контролировать их решения, они могут создать общественный совет и запрашивать отчетность. Вопрос о признании России страной-агрессором могут рассматривать депутаты городского совета на сессии.

Читайте также: Автомайдан и Самооборона Кривого Рога заявили в ОГА, что контролируют ситуацию

Фото: Тарас Здреник

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
Криворожанин
30.01.2015
ВИТ а ты приезжай в Кривой Рог, и пообщайся с людьми которые живут в городе, они то наверное лучше знают сколько всего сделано было для города нашим мэром. Идеальных людей конечно же не существует у каждого человека есть свои недостатки, но он действительно очень много сделал и делает для Кривого Рога.И он действительно очень умный человек.
вит
30.01.2015
А почему по всей Украине не инициируется провести внеочередные выборы мэров и горисполкомов? А то как-то непонятно получается. В Киеве какая ни есть но власть новая, а в регионах сидят рыги? Кстати и президента ассоциации городов Украины тоже надо срочно переизбирать. Но это только после внеочередных выборов власти в регионах. Ибо нельзя, чтобы Вилкул и там керувал. Читал отзывы, что он очень умный и талантливый руководитель. Но по его физио выше этого не могу сказать. Янукович тоже был умным и талантливым президентом... для себя.
Последние записи в блогах

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский