Советник Коломойского обратился к общественным активистам Днепропетровщины

03.02.2015 14:09

Советник губернатора Днепропетровщины Николай Колесник на своей странице в ФБ опубликовал обращение ко всем общественным активистам области.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Обращаюсь к активистам, общесвенным деятелям всех уровней, особенно к тем, кто позволяет себе распускать язык и пытается оскорблять батальон спецназа" Кривбасс". Да, ребята,находящиеся в городе на ротации, привлекаются к охране порядка во внештатных ситуациях, их задача не допустить кровопролития. 90% личного состава несет службу на боевом дежурстве, это одно из лучших подразделений в Украине.

Прошу всех "революционеров" подзакрыть рот и обязательно думать, а лучше жевать, а ещё лучше, не заляпывать кетчупом повязку "голодовка", чем нести откровенный бред. Когда заходили в исполком, "Кривбасс"- плохой, не пускает, когда пришли люди с дрынами и щитами, "Кривбасс"-защити, милиция-следи за порядком.

Почему я об этом пишу? Потому, что многие повстанцы звонили лично мне и просили помощи и защиты. Не втягивайте, заочно в политику, тех, кто реально защищает мир в Украине, области, городе, есть желание помочь стране, вперёд, военкомат, МВД, Добровольческие батальоны, после этого можете геройствовать, сильно открытый рот, всегда рискует остаться без зубов», - заявил Николай Колесник.

Читайте также: Ни один криворожанин не имеет статуса "участник АТО", - Штаб нацзащиты

 

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Криворожского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Перова Елена
03.02.2015
Ничего себе советник Коломойского...Как псина цепная.Как Филатов.Сталинские времена возвращаются?Вы еще расстреливать начните за открытый рот. Почему не слышно заявлений Коломойского в последнее время?Где сам?
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат