Ни один криворожанин не имеет статуса "участник АТО", - Штаб нацзащиты

02.02.2015 13:52

Спустя неделю Штаб национальной защиты Кривого Рога вернулся из зоны проведения Антитеррористической операции.

Об этом сообщает на свое странице в фейсбук советник губернатора Днепропетровщины Николай Колесник, пишет интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Штаб Нацзащиты вернулся. Экипаж скорой помощи Штаба остался на дежурстве с ДУК"Правый Сектор" под Песками. Эвакуированно 16-ть раненых бойцов из под Песок, 7-мь раненых из Артёмовска и Селидово, подробный отчёт позже.

Наши доблесные военкомы совместно с сепарсковилкуловской "городской" властью решили убрать протестующих из исполкома, выдавая повестки всем без разбору, советую сотрудникам военкоматов не заниматься откровенной… Ни один криворожанин не имеет статуса "участника АТО", полный бардак в информации по погибшим, раненым, пленным, выплатам, льготам и т.д.

Решили политикой позаниматься по указке уродов, не признавших Россию агрессором, открыто симпатизирующих днр и лнр? Советую промчаться по этажам горисполкома, полусепарам от власти повестки выдать, а то сами сейчас на войну откомадируетесь, забыли про распоряжение назначать военкомами боевых офицеров, так ведь поменяют. Можете это считать официальным заявлением советника Главы Днепропетровской ОГА», - написал Николай Колесник.

Читайте также: У Дніпропетровську вирішували, як громада може здолати корупцію

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Криворожского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат