Со второго раза депутаты решили объявить 2015 год Годом культуры в Днепропетровске

11.03.2015 12:45

11 марта в Днепропетровском горсовете состоялась 62-я сессия, на которой было принято решение о признании 2015 года Годом культуры и традиций в Днепропетровске, пишет «Днепропетровская панорама»

Когда вопрос выносился на голосование в первый раз, депутаты разошлись во мнениях, и решение принято не было. Так, депутат Галина Вишнякова назвала это «издевательством над избирателями». «Как я объясню пенсионерам, инвалидам, почему растут тарифы на коммунальные услуги и цены на продукты, а мы голосуем за Год культуры и традиций в Днепропетровске. Я считаю это издевательством над избирателями», - сказала она.

В то же время депутат горсовета Олег Батюков отметил, что признание 2015-го Годом культуры и традиций в Днепропетровске не будет стоить городскому бюджету ни копейки, поэтому он не видит препятствий для принятия этого решения. «Сегодня есть меценаты, которые готовы развивать культуру в Днепропетровске. И это очень важно, тем более в столь важное для страны время», - сказал он.

Батюкова поддержала его коллега Альвина Кийко. По ее мнению, люди устали от войны, экономической нестабильности и других проблем. «Нашим горожанам нужна отдушина. И таковой всегда была и будет культура», - сказала она.

И.о мэра Днепропетровска Галина Булавка вынесла вопрос на повторное голосование, и он был проголосован положительно.

Читайте также: 2015 год объявят годом культуры в Днепропетровске?

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю