Скільки коштує ухилення від мобілізації в Дніпропетровську

04.01.2016 17:40

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно заступника Дніпропетровського обласного військового комісара, який одержав від громадянина хабар за вплив на службових осіб щодо відстрочки від призову під час мобілізації (ч.2 ст.369-2 КК України) та працівника Військової служби правопорядку, який виконував роль посередника (ч.1, ч.2 ст.369-2 КК України).

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на відомство.

Встановлено, що у липні 2015 року до працівника Дніпропетровсько го зонального відділу Військової служби правопорядку звернувся громадянин з проханням надати відстрочку від призову під час шостої хвилі мобілізації 28-річному чоловікові, якого було викликано до військового комісаріату одного з районів міста для проходження лікарської комісії.

Усвідомлюючи той факт, що рішення про надання відстрочки від призову може приймати лише особа, уповноважена на виконання таких функцій, державний службовець в свою чергу повідомив про вказану пропозицію заступника військового комісара. Останній погодився вплинути на рішення службових осіб районного віськкомату на користь призовника за неправомірну вигоду.

Під час одержання грошових коштів на суму 600 доларів США зловмисники були затримані правоохоронними органами.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Довідково: санкцією вказаної статті передбачено покарання у вигляді штрафу від 750 до 1500 неоподатковувани х мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Читайте також: Когда новые патрульные появятся в Днепропетровске

Комментарии
мимо проходивший
05.01.2016
Идите к черту со своей "гребаной" мобилизацией!!!
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю