Шебанов запропонував внести правки в закон про держслужбу

21.11.2014 17:18

Перший заступник міського голови Дніпропетровська Вадим Шебанов під час підбиття підсумків річниці Революції Гідності розказав, як далі, на його думку, має розвиватися місто і країна. Цій темі була присвячена зустріч лідерів дніпропетровського Євромайдану у Антикризовому медіа-центрі 21 листопада.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Вадим Шебанов запропонував внести правки в закон про держслужбу в частині, що стосується правоохоронних органів, яка забороняє приймати на службу нерезидентів України. Заступник мера впевнений, що нашим правоохоронцям є чому повчитися у колег зі Швеції, Німеччини, Данії. «Ми повинні розірвати передачу «майстерності» від старшого покоління молодшому», - каже Шебанов.

Читайте також: Первый пошел. Вадим Шебанов хочет быть мэром Днепропетровска

Серед головних досягнень минулого року, Шебанов відзначив підписання угоди про асоціацію з ЄС, що визначає вектор розвитку країни на довгі роки.

За матеріалами: rbn.cc

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю