Сепаратистов нужно сажать в тюрьму или высылать в Россию, - волонтер

01.11.2016 17:10

Волонтер, курирующий волонтерский пункт «Вокзал Днепр» Наталья Шишенда уверена, что правоохранительные органы должны прикладывать больше усилий в борьбе с сепаратизмом. Так она прокомментировала Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» свою подпись под коллективным заявлением общественников к руководству города и области о борьбе с проявлениями сепаратизма в Днепре и области.

«Я была одним из инициаторов написания коллективного заявления. А сама идея этого письма возникла во внутреннем чате дежурных «Вокзал Днепр». За последние несколько недель у нас в Днепре произошел ряд неприятных событий - это избиение волонтеров возле кафе «Е.да», ситуация с молотком в сумке в Оперном театре. И "вишенкой на торте" стала мадам из хора, которая разразилась сепаратистскими высказываниями.

Цель нашего заявления – заставить нашу местную власть «взбодрить» СБУ, чтобы сотрудники правоохранительной системы больше и лучше работали в сфере предотвращения проявлений сепаратизма. По-моему, сепаратистов нужно сажать в тюрьму или высылать в Россию. Вот, например, актриса с Оперного театра. Никто бы не узнал о ее взглядах, если бы общественники не подняли "волну" в соцсетях. Сейчас она уехала, но наказания не понесла. А нужно было сделать анализ ее записей в соцсетях, призывы сепаратистские и все вместе «связать» и выдвинуть обвинение. Ведь атошник, которого в театре ударили молотком, до сих пор находится на лечении в больнице им. Мечникова, у него сотрясение мозга. Он написал заявление в полицию, но пока действия против него квалифицируются как мелкое хулиганство», - сказала она.

Читайте также: От Филатова и Резниченко потребовали пресечь проявления сепаратизма в Днепре.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю