Семенченко не хватает денег на предвыборные билборды

12.03.2016 15:49

Кандидат в мэры Кривого Рога Семен Семенченко опроверг информацию о том, что он предлагал 1 млн долларов за снятие в его пользу одного из кандидатов. По словам нардепа, ему денег на хватает даже на предвыборные билборды.

Об этом он написал в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В соцсетях стали активно распространять пост,  в котором неизвестный мне «борцун за перевыборы», настолько активно сражавшийся на «передовой общей борьбы», что я его ни разу не видел, сообщает сенсацию.

Ссылаясь на «источники», борцун срывает маски с «демократических кандидатов». Оказывается, за снятие в мою пользу одного из кандидатов на должность городского головы якобы обещано 1.000.000 долларов!

Просьба всех нашедших саквояж, передать его в мой избирательный фонд, так как денег не хватает даже на билборды», - пишет он.

Читайте также: Семенченко ждет на выборах в Кривом Роге ФСБ.

Комментарии
Тимур
12.03.2016
Мозгов ему не хватает
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет