Секретарь Днепровского горсовета предложил горожанам необычный заработок

11.04.2017 10:02

Секретарь Днепровского горсовета Вячеслав Мишалов на своей странице в Фейсбук обратился ко всем адвокатам и юридическим компаниям, желающим получить "платежеспособного клиента" в его лице.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Наблюдаю палатки по городу, в которых ярые активисты собирают подписи и раздают чудо-литературу. Обращаюсь ко всем адвокатам и юридическим компаниям, желающим получить платежеспособного клиента в моем лице.

Предлагаю заработать. За каждого псевдоактивиста, затянутого в суд – 5000 грн success fee. Типовые иски, видеоматериалы, и все что потребуется - в наличии. Конвейер – в дело. Все отсуженное - юрпредставителю.

За суд про клевету и необходимость напечатать опровержение разорительным тиражом – 250 000 грн для бумажных, за электронные – по отдельному прайсу. Все деньги описаны у меня в декларации и будут выплачены официально. Начинаем сезон охоты и качественного ее освещения», - написал он.

Читайте также: Мэр Днепра выдвинул ультиматум депутатам горсовета

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Клавдія
12.04.2017
Дмитро, не шукайте адвокатів поки не складете з себе поноваження секретаря міської ради. Складіть повноваження, а потім займайтеся відновлюваннням своєї репутації. Я Вас розумію, бо сама була в ситуації коли мене обливали брудом і досі деякі люди продовжують це робити. не тримайтись за посаду, бо посада Вам заважає доказувати свою правоту. Кошти свої треба витратити не на адвокатів, а самому включитися до очищення своєї репутації. Адвокати не зможуть відповісти на всі питання, які можуть задати і журналісти, і юристи, і громадські активісти. Тільки особисто Ви зможите донести до людей правду, а адвокати це для суду та слідчих.
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю