Секретарь Днепровского горсовета предложил горожанам необычный заработок

11.04.2017 10:02

Секретарь Днепровского горсовета Вячеслав Мишалов на своей странице в Фейсбук обратился ко всем адвокатам и юридическим компаниям, желающим получить "платежеспособного клиента" в его лице.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Наблюдаю палатки по городу, в которых ярые активисты собирают подписи и раздают чудо-литературу. Обращаюсь ко всем адвокатам и юридическим компаниям, желающим получить платежеспособного клиента в моем лице.

Предлагаю заработать. За каждого псевдоактивиста, затянутого в суд – 5000 грн success fee. Типовые иски, видеоматериалы, и все что потребуется - в наличии. Конвейер – в дело. Все отсуженное - юрпредставителю.

За суд про клевету и необходимость напечатать опровержение разорительным тиражом – 250 000 грн для бумажных, за электронные – по отдельному прайсу. Все деньги описаны у меня в декларации и будут выплачены официально. Начинаем сезон охоты и качественного ее освещения», - написал он.

Читайте также: Мэр Днепра выдвинул ультиматум депутатам горсовета

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат, экс-секретарь Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Клавдія
12.04.2017
Дмитро, не шукайте адвокатів поки не складете з себе поноваження секретаря міської ради. Складіть повноваження, а потім займайтеся відновлюваннням своєї репутації. Я Вас розумію, бо сама була в ситуації коли мене обливали брудом і досі деякі люди продовжують це робити. не тримайтись за посаду, бо посада Вам заважає доказувати свою правоту. Кошти свої треба витратити не на адвокатів, а самому включитися до очищення своєї репутації. Адвокати не зможуть відповісти на всі питання, які можуть задати і журналісти, і юристи, і громадські активісти. Тільки особисто Ви зможите донести до людей правду, а адвокати це для суду та слідчих.
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю