Секретарь Днепровского горсовета предложил горожанам необычный заработок

11.04.2017 10:02

Секретарь Днепровского горсовета Вячеслав Мишалов на своей странице в Фейсбук обратился ко всем адвокатам и юридическим компаниям, желающим получить "платежеспособного клиента" в его лице.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Наблюдаю палатки по городу, в которых ярые активисты собирают подписи и раздают чудо-литературу. Обращаюсь ко всем адвокатам и юридическим компаниям, желающим получить платежеспособного клиента в моем лице.

Предлагаю заработать. За каждого псевдоактивиста, затянутого в суд – 5000 грн success fee. Типовые иски, видеоматериалы, и все что потребуется - в наличии. Конвейер – в дело. Все отсуженное - юрпредставителю.

За суд про клевету и необходимость напечатать опровержение разорительным тиражом – 250 000 грн для бумажных, за электронные – по отдельному прайсу. Все деньги описаны у меня в декларации и будут выплачены официально. Начинаем сезон охоты и качественного ее освещения», - написал он.

Читайте также: Мэр Днепра выдвинул ультиматум депутатам горсовета

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат, экс-секретарь Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Клавдія
12.04.2017
Дмитро, не шукайте адвокатів поки не складете з себе поноваження секретаря міської ради. Складіть повноваження, а потім займайтеся відновлюваннням своєї репутації. Я Вас розумію, бо сама була в ситуації коли мене обливали брудом і досі деякі люди продовжують це робити. не тримайтись за посаду, бо посада Вам заважає доказувати свою правоту. Кошти свої треба витратити не на адвокатів, а самому включитися до очищення своєї репутації. Адвокати не зможуть відповісти на всі питання, які можуть задати і журналісти, і юристи, і громадські активісти. Тільки особисто Ви зможите донести до людей правду, а адвокати це для суду та слідчих.
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский