Сегодня днепрян приглашают на площадь Героев Майдана спеть гимн Украины

06.03.2017 15:54

Сегодня днепрян приглашают на площадь Героев Майдана спеть гимн Украины

Сегодня, 6 марта, в 18.30 на площади Героев Майдана по инициативе общественности состоится чествование украинского символа - гимна Украины в связи с Днем Гимна Украины.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала общественный активист Людмила Кострюкова, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Приходите, пожалуйста, все, кто уважает Украину и ее символы,

... Душу й тіло ми положим за нашу свободу І покажем, що ми, браття, козацького роду!» - написала она.

6 марта 2003 года Верховная Рада Украины утвердила Государственный гимн Украины – был принят Закон «О Государственном гимне Украины», согласно которому главной песней страны стала композиция «Ще не вмерла України і слава, і воля». В 1862 году стихотворение "Ще не вмерла Україна" написал поэт и фольклорист Павел Чубинский. Важным является тот факт, что в 2003 году первую строфу стихотворения изменили согласно предложению Леонида Кучмы.

Комментарии
Глеб
06.03.2017
Если быть точным, то изначально инициатором этой идеи была общественный деятель Елена Надтока - в комментариях к публикации Людмилы Кострюковой об этом отмечено
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю