Сегодня днепрян приглашают на площадь Героев Майдана спеть гимн Украины

06.03.2017 15:54

Сегодня днепрян приглашают на площадь Героев Майдана спеть гимн Украины

Сегодня, 6 марта, в 18.30 на площади Героев Майдана по инициативе общественности состоится чествование украинского символа - гимна Украины в связи с Днем Гимна Украины.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала общественный активист Людмила Кострюкова, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Приходите, пожалуйста, все, кто уважает Украину и ее символы,

... Душу й тіло ми положим за нашу свободу І покажем, що ми, браття, козацького роду!» - написала она.

6 марта 2003 года Верховная Рада Украины утвердила Государственный гимн Украины – был принят Закон «О Государственном гимне Украины», согласно которому главной песней страны стала композиция «Ще не вмерла України і слава, і воля». В 1862 году стихотворение "Ще не вмерла Україна" написал поэт и фольклорист Павел Чубинский. Важным является тот факт, что в 2003 году первую строфу стихотворения изменили согласно предложению Леонида Кучмы.

Комментарии
Глеб
06.03.2017
Если быть точным, то изначально инициатором этой идеи была общественный деятель Елена Надтока - в комментариях к публикации Людмилы Кострюковой об этом отмечено
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось