СБУ и прокуратура взяли на горячем депутата «Укропа», - Филатов

22.12.2016 17:45

Городской голова Днепра Борис Филатов заявил, что сегодня, 22 декабря, СБУ и прокуратура взяли на горячем депутата "Укропа".

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"12 000 долларов взятки. До 8-ми лет лишения свободы.

Конечно, будет много воплей и соплей о политических преследованиях. Тем более, что жулик на прошлой сессии был исключен из "Укропа".

Они все такие младореформаторы-антикоррупционеры. Устраивают в коммунальные предприятия своих родичей, клюют на подрядах, земелькой городской приторговывают, стоянки перераспределяют, тырят помалеху депутатские денежки", - написал мэр.

Напомним, что следствие установило, что за аренду земельного участка под парковку одного из коммунальных предприятия Днепра в октябре 2016 года депутат предложил 6 тыс. долл. С тем же предложением депутат обратился к руководителю и в ноябре. По материалам дела, обе взятки составили 12 тыс. долларов.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Политическая партия "УКРОП"
Подробнее
Комментарии
ТТ
22.12.2016
А де ж прізвище "героя"?! Чи воно дуже відоме, щоб його називати, наприклад П....н?!
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось