Розвідка «Дніпро-1» виявила порушення терористами Мінських домовленостей

10.04.2015 17:10

Аеророзвідка «Дніпро-1» виявила скупчення бронетехніки терористів на лінії розмежування у безпосередній близькості до української території.

Про це пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу полку «Дніпро-1».

«Мінські домовленості під загрозою зриву з боку російських терористичних військ.  Група Аеророзвідки полку "Дніпро-1" виявила на території Донецької області, у населеному пункті Новоласпа, Тельманівського району (між Тельманово і Волновахою), скупчення техніки ворога.

Згідно Мінським домовленостям дана територія не має бути підконтрольною терористичним угрупуванням. Тож факт порушення домовленостей вже можна вважати таким, що відбувся», - зазначається у повідомленні.

Читайте також: "Південмаш" повинен розвиватись у сільськогосподарському машинобудуванні, - Резніченко

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет