"Південмаш" повинен розвиватись у сільськогосподарському машинобудуванні, - Резніченко

09.04.2015 11:00

Голова облдержадміністрації Валентин Резніченко ознайомився з діяльністю державного підприємства «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова».

 Реальним шансом для відродження заводу голова ОДА вважає виробництво вітчизняних тракторів, які будуть конкурентоспроможними на ринку сільськогосподарської техніки.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу ОДА.

Валентин Резніченко готовий надати реальну допомогу в отриманні Південмашем оборотних коштів для налагодження такого виробництва. Він наголосив, що першочерговим завданням для колективу потужного підприємства стане розробка необхідного проекту.

 «Особисто буду сприяти налагодженню співпраці з фінансовими інститутами та відповідними фондами. Треба розробити чітку програму, де буде зрозуміла відповідальність кожного. Залучити гроші на таку програму можливо. Але, по – перше, необхідно підвищити якість своєї продукції до рівня  білоруських колег.

Читайте також: Правительство пообещало увеличить загрузку «Южмаша» оборонным заказом, - Курячий

Впевнений, що українські сільгоспвиробники будуть купувати  дніпропетровські трактори. Придбати техніку зможуть і комунальні та міські підприємства. 4,5 тис тракторів - це великий ринок», - наголосив Валентин Резніченко.

Голова облдержадміністрації звернув увагу керівництва заводу на те, що ОДА завжди підтримає  конкретні плани Південмашу. Колективу, в свою чергу,  необхідно підвищувати професійний рівень менеджменту, удосконалювати маркетинг,  нарощувати обсяг продажу продукції.

- Людей потрібно переконувати обирати ваш товар. Треба над цим працювати, - наголосив Валентин Резніченко.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
ДяДяЖеНя
10.04.2015
4,5 тис тракторів - це великий ринок?
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет