"Південмаш" повинен розвиватись у сільськогосподарському машинобудуванні, - Резніченко

09.04.2015 11:00

Голова облдержадміністрації Валентин Резніченко ознайомився з діяльністю державного підприємства «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова».

 Реальним шансом для відродження заводу голова ОДА вважає виробництво вітчизняних тракторів, які будуть конкурентоспроможними на ринку сільськогосподарської техніки.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу ОДА.

Валентин Резніченко готовий надати реальну допомогу в отриманні Південмашем оборотних коштів для налагодження такого виробництва. Він наголосив, що першочерговим завданням для колективу потужного підприємства стане розробка необхідного проекту.

 «Особисто буду сприяти налагодженню співпраці з фінансовими інститутами та відповідними фондами. Треба розробити чітку програму, де буде зрозуміла відповідальність кожного. Залучити гроші на таку програму можливо. Але, по – перше, необхідно підвищити якість своєї продукції до рівня  білоруських колег.

Читайте також: Правительство пообещало увеличить загрузку «Южмаша» оборонным заказом, - Курячий

Впевнений, що українські сільгоспвиробники будуть купувати  дніпропетровські трактори. Придбати техніку зможуть і комунальні та міські підприємства. 4,5 тис тракторів - це великий ринок», - наголосив Валентин Резніченко.

Голова облдержадміністрації звернув увагу керівництва заводу на те, що ОДА завжди підтримає  конкретні плани Південмашу. Колективу, в свою чергу,  необхідно підвищувати професійний рівень менеджменту, удосконалювати маркетинг,  нарощувати обсяг продажу продукції.

- Людей потрібно переконувати обирати ваш товар. Треба над цим працювати, - наголосив Валентин Резніченко.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
ДяДяЖеНя
10.04.2015
4,5 тис тракторів - це великий ринок?
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю