Родные бойцов «Кривбасса» поедут в Киев просить о помощи (ВИДЕО)

17.02.2015 18:55

Сегодня, 17-го февраля, возле памятника Казаку Рогу собрались родственники бойцов 40-го батальона территориальной обороны «Кривбасс», который сейчас находится в сложных условиях в зоне АТО.

К памятнику также пришли и простые жители города, чтобы поддержать родных военнослужащих, передает "Первый Криворожский".

Чтобы пообщаться с людьми приехал начальник Штаба нацзащиты Кривого Рога Николай Колесник, который владеет информацией относительно обстановки на позициях 40 БТО.

В настоящее время Колесник общается только с семьями бойцов, которые находятся на опорных пунктах и в штабе 40-го батальона.

Колесник предлагает собрать инициативную группу и поехать в Киев, а также собрать информацию для руководства страны с доказательствами того, что «Кривбасс» находится в сложных условиях и нашим бойцам срочно необходима помощь.

В начале собрания Николай Колесник отметил, что это не митинг. Целью проведенной акции является обращение внимания на ситуацию с БТО «Кривбасс».

В ходе акции участники пришли к мнению, что необходимо собрать инициативную группу из 10-15 человек и отправится под стены Генштаба Украины. Кроме того, был собран список имен и фамилий бойцов, которые сейчас находятся в Дебальцево, для дальнейшей передачи его миссии ОБСЕ.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Криворожского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет