Рішення по БТІ обласна рада прийме за висновками експертів і громади

07.11.2014 15:18

Відносини у сфері нерухомості повинні бути чітко впорядковані, а права громадян - захищені. При цьому, дозвільна система повинна бути максимально проста і зручна для людей. На цьому наголосив голова Дніпропетровської облради Євген Удод 7 листопада на круглому столі, присвяченому обговоренню проекту Тимчасового положення «Про порядок обліку об'єктів нерухомого майна та зелених насаджень».

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Проект вже викликав широкий резонанс, як серед фахівців, так і серед широкої громадськості. Є маса аргументів «за» і «проти». Хтось вважає його прийняття необхідним кроком, хтось - навпаки. Саме тому Євген Удод ініціював громадське обговорення цього питання. Круглий стіл зібрав усі зацікавлені сторони, експертів, представників громадськості для відкритої дискусії.

Розробники положення запевняють, що воно створено з метою систематизації достовірної інформації щодо об’єктів нерухомого майна у Дніпропетровській області, зменшення кількості порушень на ринку нерухомості, забезпечення оперативною інформацією компетентних органів, єдиного підходу до проведення інвентаризації.

 «Все, що робить облрада має відповідати інтересам жителів області. Кожне рішення - це величезна відповідальність перед громадою, тому воно повинно бути максимально виваженим і ретельно підготовленим. Тільки на підставі висновку експертів і думки громади обласна рада прийме рішення: схвалити, чи ні дане положення, які зміни необхідно в нього внести, якими будуть терміни і порядок його втілення», - підкреслив Євген Удод.

Після обговорення та тривалої дискусії прийнято рішення доопрацювати Тимчасове положення у колі галузевих фахівців, для цього створена Робоча група. «Тоді ми зможемо прийняти дійсно розумне рішення, яке підтримають не тільки експерти, а й громада нашої області», - підкреслив голова облради.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет