Рішення по БТІ обласна рада прийме за висновками експертів і громади

07.11.2014 15:18

Відносини у сфері нерухомості повинні бути чітко впорядковані, а права громадян - захищені. При цьому, дозвільна система повинна бути максимально проста і зручна для людей. На цьому наголосив голова Дніпропетровської облради Євген Удод 7 листопада на круглому столі, присвяченому обговоренню проекту Тимчасового положення «Про порядок обліку об'єктів нерухомого майна та зелених насаджень».

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Проект вже викликав широкий резонанс, як серед фахівців, так і серед широкої громадськості. Є маса аргументів «за» і «проти». Хтось вважає його прийняття необхідним кроком, хтось - навпаки. Саме тому Євген Удод ініціював громадське обговорення цього питання. Круглий стіл зібрав усі зацікавлені сторони, експертів, представників громадськості для відкритої дискусії.

Розробники положення запевняють, що воно створено з метою систематизації достовірної інформації щодо об’єктів нерухомого майна у Дніпропетровській області, зменшення кількості порушень на ринку нерухомості, забезпечення оперативною інформацією компетентних органів, єдиного підходу до проведення інвентаризації.

 «Все, що робить облрада має відповідати інтересам жителів області. Кожне рішення - це величезна відповідальність перед громадою, тому воно повинно бути максимально виваженим і ретельно підготовленим. Тільки на підставі висновку експертів і думки громади обласна рада прийме рішення: схвалити, чи ні дане положення, які зміни необхідно в нього внести, якими будуть терміни і порядок його втілення», - підкреслив Євген Удод.

Після обговорення та тривалої дискусії прийнято рішення доопрацювати Тимчасове положення у колі галузевих фахівців, для цього створена Робоча група. «Тоді ми зможемо прийняти дійсно розумне рішення, яке підтримають не тільки експерти, а й громада нашої області», - підкреслив голова облради.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю