Резниченко возглавил рейтинг самых ответственных губернаторов Украины

07.06.2017 10:16

Аналитики «Слова и Дела» подсчитали, сколько своих обещаний выполняют руководители облгосадминистраций и мэры областных центров Украины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на издание.

Сейчас пятерку лидеров ОГА, которые соблюдают значительную часть своих обещаний, возглавляет председатель Днепропетровской области Валентин Резниченко, который за два с лишним года на своем посту выполнил 67% обещаний.

Вплотную к нему идут председатели Черкасской и Сумской областей Юрий Ткаченко и Николай Клочко, которые сдержали 65% и 61% своих обещаний соответственно.

Замыкают пятерку ответственных руководителей ОГА председатели Закарпатской и Одесской областей Геннадий Москаль и Максим Степанов: за время в должности они выполнили 55% и 50% обещаний.

Что касается аутсайдеров рейтинга ответственности руководителей обладминистраций, нужно отметить, что большая их часть заняла должности относительно недавно - в первой и второй половине 2016 года.

Безусловным лидером среди них является председатель Киевской ОГА Александр Горган с 0% выполненных обещаний с октября 2016 года. Немного лучше дела с ответственностью у глав Житомирской и Хмельницкой областей Игоря Гундича и Александра Корнейчука - с момента своего назначения они выполнили 10% и 17% обещаний соответственно.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
клавдія
08.06.2017
МОЛОДЕЦ!!!!!
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю