Рада утвердила закон, который продвигала советник Филатова

17.01.2017 11:06

Сегодня, 17 января, был принят закон об электронном билете. За него отдали свои голоса 265 голосов народных избранников.

Этой новостью на своей странице в Фейсбук поделился народный депутат Игорь Васюнник, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Закон о Е-билете (внедрение автоматизированной системы учета оплаты проезда в городском пассажирском транспорте) - это важный и первый шаг к переменам. Далее решение за органами местного самоуправления: насколько быстро они введут Е-билет в общественном транспорте.

Основные моменты закона:
- Органам местного самоуправления предоставлены все необходимые полномочия по внедрению Е-билета. Каждый город самостоятельно определяется, внедрять или нет Е-билет. Также городские власти определяют вид, формы носителей, порядок обращения и регистрации проездных документов, утверждают правила пользования городским пассажирским транспортом.

- При введении Е-билета пассажиры будут обязаны осуществлять регистрацию проездных документов и нести ответственность за невыполнение этого требования.

- Устанавливается обязательность Е-билетов для льготников в населенных пунктах, где введена автоматизированная система оплаты. Здесь стоит отметить, что все льготники получат Е-билет бесплатно.

Какой результат мы получим, приняв данный закон и дав возможность городам внедрять Е-билет:
1) Повышение безопасности на дороге - водитель следит за дорогой, а не оплатой за проезд;
2) Учет реального пассажиропотока;
3) Оптимизация маршрутов;
4) Борьба с коррупцией и вывода средств из «тени»;
5) Внедрение удобных способов оплаты за проезд - банковской картой, через мобильный телефон и тому подобное.
6) В результате - комфорт для пассажиров
7) Реальная реформа согласно европейским принципам, которая повлияет на экономику в масштабах всей страны", - написал он.

Напомним, что немалая заслуга в принятии этого документа принадлежит советнику городского головы Днепра Янике Мерило. 

Как это повлияет на рейтинг:
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю