Кабмин поможет "Южмашу" выплатить долги по зарплате

20.02.2015 18:29

Вчера вечером, 19 февраля, состоялось экстренное заседание Кабинета Министров Украины, на котором было принято решение о выделении средств для погашения долгов по заработной плате работникам Южмаша.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на прес-службу предприятия.

Двумя днями ранее, на специальном заседании Государственного космического агентства Украины, руководством предприятия был дан детальный анализ причин возникновения кризиса и его последствий. Также были представлены планы предприятия по загрузке производственных мощностей, как основном пути преодоления кризиса, а также необходимые меры государственной поддержки.

"Благодаря совместным усилиям администрации профсоюзной организации предприятия, отраслевого профсоюза, городских властей, Днепропетровской облгосадминистрации, ГКАУ и руководства Кабмина удалось принципиально решить острейшую проблему, которая волновала как работников Южмаша, так и многих за его пределами.

Необходимо поименно назвать тех, кто помог предприятию в трудную минуту, тех, благодаря кому Южмаш выстоял в предельно сложной ситуации.

Валерий Валентинович Васильев

глава профсоюза работников космической отрасли

Анатолий Федорович Крупский

первый заместитель городского головы Днепропетровска

Геннадий Олегович Корбан

заместитель председателя Днепропетровской ОГА

Игорь Валериевич Коломойский

председатель Днепропетровской ОГА

Олег Семенович Уруский

глава Государственного космического агентства Украины

Максим Павлович Курячий

народный депутат Украины

Иван Юльевич Винник

народный депутат Украины

Арсений Петрович Яценюк

Премьер-министр Украины

Отдельной и глубокой благодарности, самых теплых слов заслуживает и коллектив Южмаша – за выдержку и терпение, за то, что сохраняли веру в предприятие. Большое спасибо вам!

Информация о сроке погашения задолженности будет доведена дополнительно через руководителей подразделений и первичные профсоюзные организации", - говорится в официальном сообщении "Южмаша". 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
Старик
22.02.2015
Талант сохранить порой стоит дороже, чем гениально разрушить.
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю