Работа днепровского электротранспорта нуждается в оптимизации, - Денис Селин

04.06.2018 15:00

О повышении стоимости проезда в общественном электротранспорте Днепра можно говорить только после оптимизации его работы. Такое мнение выразил активист ОО «Громадський контроль» Денис Селин в эксклюзивном комментарии интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Напомним, что недавно в Днепре была зарегистрирована электронная петиция, автор которой предлагает повысить цена на проезд в местном электротранспорте.

«На данный момент городской электротранспорт очень дотационный. Поднимать стоимость необходимо, так как сейчас цена намного ниже затрат, которые идут на перевозку одного пассажира. Но сначала необходимо оптимизировать работу самого электротранспорта», - сказал он.

Читайте также: Местные власти Днепра неохотно реагируют на электронные петиции

Активист отметил, что коммунальное предприятие не проходило полноценного финансового аудита. Частичную проверку его финансовой деятельности делала аудиторская служба прошлым летом и были установлены массовые нарушения.

«Вывод на предприятии так и не сделали. Там достаточно много должностей, которые вызывают вопросы. К примеру, швейцары или тот факт, что вместо автоматизированного контроля движения подвижного состава по GPS, на предприятии есть специальные подразделения, которые ездят и следят за движением транспорта. По повышению тарифа надо смотреть расчеты КП, на данный момент я их не видел, возможно, достаточно их поднять до 2 или 2,5 грн. Но экспертного обсуждения и пояснения ситуации я пока не увидел», - добавил Денис Селин.

Как это повлияет на рейтинг:
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Олена Гарагуц
04.06.2018
Денис правильно говорит. Попробуйте сначала купить трамвайно-троллейбусный квартальный/месячный проездной, получив КАССОВЫЙ ЧЕК. А потом размышляйте о поднятии цены.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю