Рабочие на Новом мосту увлеклись рыбалкой (ФОТО)

19.07.2017 11:45

В соцсети Фейсбук, в сообществе "Мост имени Бориса Филатова" появилось любопытное фото. 

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР.ГЛАВНОЕ".

На фото запечатлен сварщик, который в рабочее время ловит рыбу с ремонтирующегося Нового моста.

В соцсетях днепряне неоднократно обсуждали темпы работы на этом объекте, а также незначительное количество задействованных в работе людей.

Комментарии
Юлия
20.07.2017
Новый мост - это Филатовская стройка века!!! Они никогда его не отримонтируют!!! Вместо 2-х сменной работы(большой световой день)- еле переставляют ноги около десятка человек!!!! Очередное вранье Филатова и Лысенко!!!!! Одни БЛА-БЛА!!!! Вы уже всех достали своим враньем!!!!
Сатирикон
20.07.2017
Все поймали нарушителя )))))))) Не там смотрите, клоуны ))) Вы на тарифы посмотрите на электроэнергию хотя бы. Все Ахметов никак не нажрётся.
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет