Рабочие на Новом мосту увлеклись рыбалкой (ФОТО)

19.07.2017 11:45

В соцсети Фейсбук, в сообществе "Мост имени Бориса Филатова" появилось любопытное фото. 

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР.ГЛАВНОЕ".

На фото запечатлен сварщик, который в рабочее время ловит рыбу с ремонтирующегося Нового моста.

В соцсетях днепряне неоднократно обсуждали темпы работы на этом объекте, а также незначительное количество задействованных в работе людей.

Комментарии
Юлия
20.07.2017
Новый мост - это Филатовская стройка века!!! Они никогда его не отримонтируют!!! Вместо 2-х сменной работы(большой световой день)- еле переставляют ноги около десятка человек!!!! Очередное вранье Филатова и Лысенко!!!!! Одни БЛА-БЛА!!!! Вы уже всех достали своим враньем!!!!
Сатирикон
20.07.2017
Все поймали нарушителя )))))))) Не там смотрите, клоуны ))) Вы на тарифы посмотрите на электроэнергию хотя бы. Все Ахметов никак не нажрётся.
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось