Писаревський запропонував тези щодо співпраці з владою

12.02.2015 12:57

Дніпропетровський громадський активіст, представник об’єднання «Громадський сектор Дніпропетровська» Костянтин Писаревський виступив з пропозицією про співпрацю міськради з інститутами громадянського суспільства.

Про це він повідомив у своєму фейсбук, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Заява про співробітництво між інститутами громадянського суспільства (ІГС) та Дніпропетровською міською радою

1. Депутати обрані, а муніципальні чиновники найняті громадою для забезпечення комфортної життєдіяльність територіальних громад, якісного обслуговування населення, надання своєчасних соціальних та комунальних послуг, повної й достовірної нформації.

2. ІГС паритетно співпрацюючи з владою та контролюючи її, мають відстоювати принципи Верховенства права, Свободи слова та зібрання, Права людини в інтересах громади та кожного громадянина Дніпропетровська .

3. Депутатський корпус, а тим більше, муніципальні службовці не мають права без громадських слухань, громадських експертиз, на свій розсуд розпоряджатись нерухомістю, землею, фінансами та надрами, що належать громаді.

4. Бюджет, програми розвитку інфраструктури міста, пілотні інвестиційні проекти, формування та затвердження комунальних тарифів мають обговорюватись й затверджуватись за участю широкого представництва ІГС.

5. ІГС мають бути представлені та плідно працювати за галузевим принципом у відповідних комісіях міськради, брати участь в роботі сесій та виконкомів.

6. Представники ІГС повинні мати фахову освіту, незаплямовану репутацію, конкретні результати із захисту територіальних громад.

7. Представники міськради, компетентних органів та ІГС, за попередньо узгодженим графіком та порядком денним, заслуховують звіти та перспективні плани керівників департаментів й служб міськради, очільників комунальних підприємств і закладів з метою покращення їх роботи, викриття й запобігання корупційних складових.

8. Спільно має вестись просвітницька робота з підняття патріотичного духу населення, алгоритму дій при воєнній загрозі.

9. Спільно має широко впроваджуватись європейський досвід енергозберігаючих та екобезпечних технологій, соціальна реклама, здоровий спосіб життя.

10. Спільно має бути створене, як інструмент з формування незалежної громадської думки, незаангажоване Громадське ТБ Дніпропетровщини.

Також громадським організаціям пропонують доповнити список конкретними пропозиціями та практичними доповненнями.

Как это повлияет на рейтинг:
Громадський сектор Дніпропетровська
Подробнее
Председатель общественной организации "Земля и Воля", общественный деятель
Подробнее
Комментарии
Мишко
13.02.2015
Костя ищет к кому прибиться ))), берег не принципиален.
косте
13.02.2015
костя, спрячься! мы помним твои "достижения"
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет