Писаревський запропонував тези щодо співпраці з владою

12.02.2015 12:57

Дніпропетровський громадський активіст, представник об’єднання «Громадський сектор Дніпропетровська» Костянтин Писаревський виступив з пропозицією про співпрацю міськради з інститутами громадянського суспільства.

Про це він повідомив у своєму фейсбук, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Заява про співробітництво між інститутами громадянського суспільства (ІГС) та Дніпропетровською міською радою

1. Депутати обрані, а муніципальні чиновники найняті громадою для забезпечення комфортної життєдіяльність територіальних громад, якісного обслуговування населення, надання своєчасних соціальних та комунальних послуг, повної й достовірної нформації.

2. ІГС паритетно співпрацюючи з владою та контролюючи її, мають відстоювати принципи Верховенства права, Свободи слова та зібрання, Права людини в інтересах громади та кожного громадянина Дніпропетровська .

3. Депутатський корпус, а тим більше, муніципальні службовці не мають права без громадських слухань, громадських експертиз, на свій розсуд розпоряджатись нерухомістю, землею, фінансами та надрами, що належать громаді.

4. Бюджет, програми розвитку інфраструктури міста, пілотні інвестиційні проекти, формування та затвердження комунальних тарифів мають обговорюватись й затверджуватись за участю широкого представництва ІГС.

5. ІГС мають бути представлені та плідно працювати за галузевим принципом у відповідних комісіях міськради, брати участь в роботі сесій та виконкомів.

6. Представники ІГС повинні мати фахову освіту, незаплямовану репутацію, конкретні результати із захисту територіальних громад.

7. Представники міськради, компетентних органів та ІГС, за попередньо узгодженим графіком та порядком денним, заслуховують звіти та перспективні плани керівників департаментів й служб міськради, очільників комунальних підприємств і закладів з метою покращення їх роботи, викриття й запобігання корупційних складових.

8. Спільно має вестись просвітницька робота з підняття патріотичного духу населення, алгоритму дій при воєнній загрозі.

9. Спільно має широко впроваджуватись європейський досвід енергозберігаючих та екобезпечних технологій, соціальна реклама, здоровий спосіб життя.

10. Спільно має бути створене, як інструмент з формування незалежної громадської думки, незаангажоване Громадське ТБ Дніпропетровщини.

Також громадським організаціям пропонують доповнити список конкретними пропозиціями та практичними доповненнями.

Как это повлияет на рейтинг:
Громадський сектор Дніпропетровська
Подробнее
Председатель общественной организации "Земля и Воля", общественный деятель
Подробнее
Комментарии
Мишко
13.02.2015
Костя ищет к кому прибиться ))), берег не принципиален.
косте
13.02.2015
костя, спрячься! мы помним твои "достижения"
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю