Прокуратура проводит разбирательство по факту смерти активиста из Никополя

13.02.2017 16:55

С целью установления причин заболевания и смерти никольского активиста Александа Тихона назначена судебно-медицинская экспертиза.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на nikopol.dp.ua.

Никопольской местной прокуратурой осуществляется процессуальное руководство в уголовном производстве, зарегистрированном 04.02.2017 по заявлению общественного активиста, помощника-консультанта народного депутата Украины Тихона А.В. по факту возможного отравления по признакам состава преступления, предусмотренного ч.2 ст. 15, ст. 121 УК Украины (покушение на причинение тяжких телесных повреждений) и уголовном производстве зарегистрированном 09.02.2017 по факту смерти Тихона А.В. по признакам преступления, предусмотренного ст. 115 УК Украины. В настоящее время указанные уголовные производства объединены в одно уголовное производство.

С целью установления причин заболевания и смерти потерпевшего Тихона А.В. назначено сназначена судебно-медицинская экспертиза, проведение которой поручено экспертам Днепропетровского областного бюро СМЭ. 

Кроме того, с целью установления возможного факта умышленного отравления, что могло спровоцировать тяжелые заболевания, назначена судебно-медицинская экспертиза, проведение которой поручено экспертам Государственного учреждения «Главного бюро СМЭ МОЗ Украины» в г. Киеве.

В настоящее время ведется досудебное следствие в уголовном производстве проводятся все необходимые следственные действия. 

Состояние досудебного следствия находится на контроле Никопольской местной прокуратуры. 

По результатам заключений проведенных экспертиз и следственных действий в уголовном производстве будет принято законное и обоснованное решение.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет