Президент Украины Петр Порошенко в Днепропетровске (ФОТО)

26.03.2015 18:30

Глава государства в рамках рабочего визита посетил Днепропетровскую ОГА, где собрались представители областной и городской власти, народные депутаты Украины, журналисты, бойцы АТО и общественность, пишет "Хроника текущих событий".

Несколько сотен днепропетровцев встречали украинского президента возле здания ОГА. Приехав на место, Петр Порошенко поприветствовал присутствующих, а затем возложил цветы к Мемориалу Героев Небесной Сотни.

После этого г-н Президент отправился в облгосадминистрацию, где, согласно плану мероприятия, представит нового губернатора Днепропетровщины.

Также на встречу прибыли члены команды экс-губернатора Днепропетровщины - Святослав Олейник и Геннадий Корбан, позже приехали Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков и Игорь Коломойский. Собравшиеся рядом с ОГА люди скандировали его фамилию.

Вадим Резниченко официально назначен губернатором Днепропетровской области. Соответствующий указ был зачитан в Днепропетровской ОГА, передает "Сегодня".

Петр Порошенко во время поездки в Днепропетровск заявил, что Резниченко сможет сохранить мир и покой в области.

"После тщательного изучения кандидатур мой выбор остановился на абсолютно мирной кандидатуре... Валентине Резниченко", – сказал Порошенко.

Он отметил, что они обсуждали кандидатуру с Коломойским, и звучали варианты назначить "боевого генерала или генерала СБУ".

"Я лично знаю этого человека 15 лет как эффективного менеджера... И уверен, что он сможет сохранить мир и покой в области", – заявил Порошенко.

Президент также поблагодарил Коломойского за "мужественный шаг" – решение подать в отставку и вернуться к "хозяйственной и общественной деятельности".

 

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю