Председатель облсовета раскритиковал работу коалиции Бориса Филатова

24.03.2016 14:19

Председатель Днепропетровского областного совета Глеб Пригунов раскритиковал работу промэрской коалиции Бориса Филатова, куда входят депутаты «УКРОПа», «Самопомощи» и перебежчики из «Оппозиционного блока», которые провалили принятие бюджета города.

«С хозяйственной точки зрения то, что бюджет до сих пор не принят – плохо. Потому что они уже третий месяц живут на 1/12, потому что они не могут начать процедуру закупок по всем работам – ремонту, строительству больших объектов», - заявил он в своем комментарии ИА «МОСТ-ДНЕПР», сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Если горсовет принимает бюджет 1 апреля, то нужно хотя бы 2 месяца на проведение тендерных процедур, а это уже будет 1 июля. При этом, в областном бюджете, принятом 4 декабря, все эти процессы давно запущены», - отметил Глеб Пригунов.

Читайте также: Филатов не собирается принимать решения прозрачно, - эксперт.

«Не очень хорошо, что в Днепропетровске политика превалирует над задачами, которые стоят перед органом местного самоуправления», - сказал он.

Отдельно председатель областного совета Глеб Пригунов выразил уверенность, что бюджет Днепропетровска все-таки будет принят на следующей сессии горсовета, которая состоится 30 марта.

Напомним, что ранее первый заместитель мэра Днепропетровска Дмитрий Погребов заявил, что, по итогам первых двух месяцев 2016 года, городской бюджет перевыполнен.

Читайте также: Филатов тратит время на выяснение отношений, - политолог.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Председатель Днепропетровского областного совета, депутат облсовета 6 - 7 созывов, председатель Днепропетровской областной организации партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Политическая партия "УКРОП"
Подробнее
Комментарии
Владимир
24.03.2016
Куда мы катимся с таким хамством с трибуны "РОТ ЗАКРОЙ"
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет