Председатель облсовета раскритиковал работу коалиции Бориса Филатова

24.03.2016 14:19

Председатель Днепропетровского областного совета Глеб Пригунов раскритиковал работу промэрской коалиции Бориса Филатова, куда входят депутаты «УКРОПа», «Самопомощи» и перебежчики из «Оппозиционного блока», которые провалили принятие бюджета города.

«С хозяйственной точки зрения то, что бюджет до сих пор не принят – плохо. Потому что они уже третий месяц живут на 1/12, потому что они не могут начать процедуру закупок по всем работам – ремонту, строительству больших объектов», - заявил он в своем комментарии ИА «МОСТ-ДНЕПР», сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Если горсовет принимает бюджет 1 апреля, то нужно хотя бы 2 месяца на проведение тендерных процедур, а это уже будет 1 июля. При этом, в областном бюджете, принятом 4 декабря, все эти процессы давно запущены», - отметил Глеб Пригунов.

Читайте также: Филатов не собирается принимать решения прозрачно, - эксперт.

«Не очень хорошо, что в Днепропетровске политика превалирует над задачами, которые стоят перед органом местного самоуправления», - сказал он.

Отдельно председатель областного совета Глеб Пригунов выразил уверенность, что бюджет Днепропетровска все-таки будет принят на следующей сессии горсовета, которая состоится 30 марта.

Напомним, что ранее первый заместитель мэра Днепропетровска Дмитрий Погребов заявил, что, по итогам первых двух месяцев 2016 года, городской бюджет перевыполнен.

Читайте также: Филатов тратит время на выяснение отношений, - политолог.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровского областного совета, депутат облсовета, глава Днепропетровской областной организации партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Политическая партия "УКРОП"
Подробнее
Комментарии
Владимир
24.03.2016
Куда мы катимся с таким хамством с трибуны "РОТ ЗАКРОЙ"
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю