«Правый сектор» Днепропетровщины отрицает свою причастность к событиям в Волновахе

23.03.2015 12:38

Днепропетровская областная организация «Правый сектор» в своем официальном заявлении сообщает, что не причастна к гибели сотрудника СБУ в Волновахе.

Заявление размещено на официальном ресурсе «ПС», пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В связи с событиями 21 марта в Волновахе и гибели сотрудника СБУ, Днепропетровская областная организация "Правый сектор" заявляет, что Денис Гордеев не является членом ни одной из структур организации "Правый сектор" (ни общественной организации, ни политической партии, ни ДУК )», - говорится в сообщении.

Напомним, 21 марта во время выполнения служебного задания в Волновахе погиб офицер Службы безопасности Украины. Офицера были убиты при попытке задержания трех фур с контрабандой, которые пытались переправить на территорию так называемой ДНР. Подозреваемый в убийстве - житель Днепропетровска Денис Гордеев, 1979 года рождения. Известный блогер и выходец из Донецка Денис Казанский в фейсбук сообщил, что подозреваемый является бойцом батальона "Днепр-1" с позывным "Адвокат". Известно, что Денис Гордеев является представителем днепропетровского "Правого сектора".

Пресс-служба полка "Днепр-1" опровергла информацию о причастности своих бойцов к этому убийству, так в Волновахе их попросту нет. "Все бойцы полка находятся на своих местах дислокации - в Красноармейске, Песках, Мариуполе, а также прилегающих к Мариуполя поселках Лебединский и Чармалик", - написано на странице полка.

В связи с данными событиями, Днепропетровская облгосадминистрация сделала официальное заявление.

Читайте также: «Правий сектор» навчав містян зброєзнавству та ідеології українського націоналізму (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет