«Правый сектор» Днепропетровщины отрицает свою причастность к событиям в Волновахе

23.03.2015 12:38

Днепропетровская областная организация «Правый сектор» в своем официальном заявлении сообщает, что не причастна к гибели сотрудника СБУ в Волновахе.

Заявление размещено на официальном ресурсе «ПС», пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В связи с событиями 21 марта в Волновахе и гибели сотрудника СБУ, Днепропетровская областная организация "Правый сектор" заявляет, что Денис Гордеев не является членом ни одной из структур организации "Правый сектор" (ни общественной организации, ни политической партии, ни ДУК )», - говорится в сообщении.

Напомним, 21 марта во время выполнения служебного задания в Волновахе погиб офицер Службы безопасности Украины. Офицера были убиты при попытке задержания трех фур с контрабандой, которые пытались переправить на территорию так называемой ДНР. Подозреваемый в убийстве - житель Днепропетровска Денис Гордеев, 1979 года рождения. Известный блогер и выходец из Донецка Денис Казанский в фейсбук сообщил, что подозреваемый является бойцом батальона "Днепр-1" с позывным "Адвокат". Известно, что Денис Гордеев является представителем днепропетровского "Правого сектора".

Пресс-служба полка "Днепр-1" опровергла информацию о причастности своих бойцов к этому убийству, так в Волновахе их попросту нет. "Все бойцы полка находятся на своих местах дислокации - в Красноармейске, Песках, Мариуполе, а также прилегающих к Мариуполя поселках Лебединский и Чармалик", - написано на странице полка.

В связи с данными событиями, Днепропетровская облгосадминистрация сделала официальное заявление.

Читайте также: «Правий сектор» навчав містян зброєзнавству та ідеології українського націоналізму (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский