«Правый сектор» Днепропетровщины отрицает свою причастность к событиям в Волновахе

23.03.2015 12:38

Днепропетровская областная организация «Правый сектор» в своем официальном заявлении сообщает, что не причастна к гибели сотрудника СБУ в Волновахе.

Заявление размещено на официальном ресурсе «ПС», пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В связи с событиями 21 марта в Волновахе и гибели сотрудника СБУ, Днепропетровская областная организация "Правый сектор" заявляет, что Денис Гордеев не является членом ни одной из структур организации "Правый сектор" (ни общественной организации, ни политической партии, ни ДУК )», - говорится в сообщении.

Напомним, 21 марта во время выполнения служебного задания в Волновахе погиб офицер Службы безопасности Украины. Офицера были убиты при попытке задержания трех фур с контрабандой, которые пытались переправить на территорию так называемой ДНР. Подозреваемый в убийстве - житель Днепропетровска Денис Гордеев, 1979 года рождения. Известный блогер и выходец из Донецка Денис Казанский в фейсбук сообщил, что подозреваемый является бойцом батальона "Днепр-1" с позывным "Адвокат". Известно, что Денис Гордеев является представителем днепропетровского "Правого сектора".

Пресс-служба полка "Днепр-1" опровергла информацию о причастности своих бойцов к этому убийству, так в Волновахе их попросту нет. "Все бойцы полка находятся на своих местах дислокации - в Красноармейске, Песках, Мариуполе, а также прилегающих к Мариуполя поселках Лебединский и Чармалик", - написано на странице полка.

В связи с данными событиями, Днепропетровская облгосадминистрация сделала официальное заявление.

Читайте также: «Правий сектор» навчав містян зброєзнавству та ідеології українського націоналізму (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат