После общения с Яценюком бюджет области развития уже не предусматривает, - Удод

14.01.2015 09:27

Председатель Днепропетровского облсовета Евгений Удод на своей странице в фейсбук заявил, что премьер-министр Арсений Яценюк лично проводил селектор по подготовке местных бюджетов. После данного пятиминутного совещания выяснилось, что облбюджет не предусматривает развитие Днепропетровщины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Состоялось беспрецедентное событие - премьер-министр Арсений Яценюк лично проводил селектор по подготовке местных бюджетов. Заняло это аж 5 минут.

Не буду пересказывать весь селектор, а только отмечу, что, в связи с "нововведениями", бюджет Днепропетровской области развития уже не предусматривает. А вот на сколько будет хуже и как будем выкарабкиваться - подробно сообщу в ближайшее время.

Читайте также: 23 января депутаты облсовета займутся бюджетом на 2015 год

Хотя, для понимания приведу ряд примеров:

- у нас забрали экологический коэффициент (это 130 млн. грн), хотя по онко- и сердечно сосудистым заболеваниям мы на первом месте в Украине (интересно, что жителям Карпат так называемый "горный" коэффициент оставили);

- в местные бюджеты будут идти сборы с подакцизных товаров (сигареты, алкоголь и ГСМ), однако механизма сбора этого налога сейчас не существует;

- по налогу на недвижимость есть много интересных решений, но главное в том, что сегодня сведенной общей прозрачной базы недвижимости с общим доступом в области НЕ СУЩЕСТВУЕТ. Поэтому, как будут собирать этот налог мне не понятно.

В общем и целом, у нас забрали все, что можно было забрать, и предложили заполнить миллиардную дыру в бюджете конфликтными налогами.

Но, друзья, пока без паники. Чего-то обязательно придумаем», - написал Евгений Удод.

Читайтн также: Ирина Зайцева предлагает днепропетровчанам обсудить местные налоги

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України взяла участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи з внесення змін до формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, що відбулося у Міносвіти. До складу робочої групи увійшли представники профільних міністерств, асоціацій ОМС, Інституту освітньої аналітики та міжнародні експерти.

Подробнее

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский