Поляки запропонували вишам Дніпропетровщини співпрацю з працедавцями

31.10.2014 15:32

Голова Польського центру кар’єри Католицького університету Марта Вжантек назвала 7 сфер, робота в яких допоможе студентам обласних вишів підвищити шанси на успішне працевлаштування. На її думку, важливою є саме інтерактивна складова, коли студент може сам зрозуміти, яких професійних навичок вимагатиме від нього та чи інша компанія.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Католицький університет є одним з найбільших гуманітарних університетів у Польщі, а у вишів такого напрямку нерідко виникають труднощі з роботодавцями. Сьогодні польська сторона презентує власний досвід роботи Центру кар’єри. Зі свого боку ми запросили представників структурних підрозділів вишів Дніпропетровщини, які займаються працевлаштуванням студентів. Нам є про що поговорити, адже перелік популярних професій для наших країн співпадає: це психологія, юриспруденція та медицина», - повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик.

Щоб підвищити шанси студентів на успішне працевлаштування, у Польщі практикують курси тренінгів, де студентів навчають, як правильно складати резюме та поводити себе під час співбесіди. Це одна зі сфер, у якій повинні працювати виші. Серед інших галузей діяльності також додаткова виробнича практика, обов’язкове стажування саме на профільних підприємствах, цикли зустрічей-презентацій студентів з роботодавцями та реалізація проектів по працевлаштуванню, які пропонує Європейський фонд освіти.

Читайте також: Донецький виш «переїхав» до Дніпропетровщини

Крім того, дієвою для сусідньої країни є практика пошуку роботу через офіційні сайти та соцмережі.
Сьомим важливим аспектом для успішного працевлаштування студентів польські експерти назвали аналіз ринку праці.

За словами Олександра Демчика, таким дослідженням можуть опікуватись безпосередньо вищі навчальні заклади. Як приклад, чиновник навів стратегію розвитку освіти Фінляндії, у якій прописано, скільки країна потребує фахівців тих чи інших спеціальностей.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю