Поляки запропонували вишам Дніпропетровщини співпрацю з працедавцями

31.10.2014 15:32

Голова Польського центру кар’єри Католицького університету Марта Вжантек назвала 7 сфер, робота в яких допоможе студентам обласних вишів підвищити шанси на успішне працевлаштування. На її думку, важливою є саме інтерактивна складова, коли студент може сам зрозуміти, яких професійних навичок вимагатиме від нього та чи інша компанія.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Католицький університет є одним з найбільших гуманітарних університетів у Польщі, а у вишів такого напрямку нерідко виникають труднощі з роботодавцями. Сьогодні польська сторона презентує власний досвід роботи Центру кар’єри. Зі свого боку ми запросили представників структурних підрозділів вишів Дніпропетровщини, які займаються працевлаштуванням студентів. Нам є про що поговорити, адже перелік популярних професій для наших країн співпадає: це психологія, юриспруденція та медицина», - повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик.

Щоб підвищити шанси студентів на успішне працевлаштування, у Польщі практикують курси тренінгів, де студентів навчають, як правильно складати резюме та поводити себе під час співбесіди. Це одна зі сфер, у якій повинні працювати виші. Серед інших галузей діяльності також додаткова виробнича практика, обов’язкове стажування саме на профільних підприємствах, цикли зустрічей-презентацій студентів з роботодавцями та реалізація проектів по працевлаштуванню, які пропонує Європейський фонд освіти.

Читайте також: Донецький виш «переїхав» до Дніпропетровщини

Крім того, дієвою для сусідньої країни є практика пошуку роботу через офіційні сайти та соцмережі.
Сьомим важливим аспектом для успішного працевлаштування студентів польські експерти назвали аналіз ринку праці.

За словами Олександра Демчика, таким дослідженням можуть опікуватись безпосередньо вищі навчальні заклади. Як приклад, чиновник навів стратегію розвитку освіти Фінляндії, у якій прописано, скільки країна потребує фахівців тих чи інших спеціальностей.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат