Поляки запропонували вишам Дніпропетровщини співпрацю з працедавцями

31.10.2014 15:32

Голова Польського центру кар’єри Католицького університету Марта Вжантек назвала 7 сфер, робота в яких допоможе студентам обласних вишів підвищити шанси на успішне працевлаштування. На її думку, важливою є саме інтерактивна складова, коли студент може сам зрозуміти, яких професійних навичок вимагатиме від нього та чи інша компанія.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Католицький університет є одним з найбільших гуманітарних університетів у Польщі, а у вишів такого напрямку нерідко виникають труднощі з роботодавцями. Сьогодні польська сторона презентує власний досвід роботи Центру кар’єри. Зі свого боку ми запросили представників структурних підрозділів вишів Дніпропетровщини, які займаються працевлаштуванням студентів. Нам є про що поговорити, адже перелік популярних професій для наших країн співпадає: це психологія, юриспруденція та медицина», - повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик.

Щоб підвищити шанси студентів на успішне працевлаштування, у Польщі практикують курси тренінгів, де студентів навчають, як правильно складати резюме та поводити себе під час співбесіди. Це одна зі сфер, у якій повинні працювати виші. Серед інших галузей діяльності також додаткова виробнича практика, обов’язкове стажування саме на профільних підприємствах, цикли зустрічей-презентацій студентів з роботодавцями та реалізація проектів по працевлаштуванню, які пропонує Європейський фонд освіти.

Читайте також: Донецький виш «переїхав» до Дніпропетровщини

Крім того, дієвою для сусідньої країни є практика пошуку роботу через офіційні сайти та соцмережі.
Сьомим важливим аспектом для успішного працевлаштування студентів польські експерти назвали аналіз ринку праці.

За словами Олександра Демчика, таким дослідженням можуть опікуватись безпосередньо вищі навчальні заклади. Як приклад, чиновник навів стратегію розвитку освіти Фінляндії, у якій прописано, скільки країна потребує фахівців тих чи інших спеціальностей.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю