Донецький виш «переїхав» до Дніпропетровщини

30.10.2014 17:45

Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського відтепер працюватиме на базі Криворізького державного економічного технікуму. Ініціативна група університету відмовилась визнавати владу ватажків так званої «ДНР» і відстояла проукраїнську позицію вишу.

Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації, передає видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Нарешті розпочати перший семестр працівники Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського планують вже 3 листопада. Навчання проводитимуть у дистанційній формі.

Наразі для студентів, аспірантів і викладачів триває спеціальна реєстрація. Усі, хто хоче продовжити навчатись та працювати в українському виші мають підтвердити свої наміри до 3 листопада. Інформація про внесені дані залишається конфіденційною.

Також у вересні до Кривого Рогу «переїхав» Донецький юридичний інститут.

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю