Донецький виш «переїхав» до Дніпропетровщини

30.10.2014 17:45

Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського відтепер працюватиме на базі Криворізького державного економічного технікуму. Ініціативна група університету відмовилась визнавати владу ватажків так званої «ДНР» і відстояла проукраїнську позицію вишу.

Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації, передає видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Нарешті розпочати перший семестр працівники Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського планують вже 3 листопада. Навчання проводитимуть у дистанційній формі.

Наразі для студентів, аспірантів і викладачів триває спеціальна реєстрація. Усі, хто хоче продовжити навчатись та працювати в українському виші мають підтвердити свої наміри до 3 листопада. Інформація про внесені дані залишається конфіденційною.

Також у вересні до Кривого Рогу «переїхав» Донецький юридичний інститут.

Комментарии
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю