Пойманный в Днепре львовский мусор отправили обратно Садовому (ФОТО)

16.03.2017 16:56

В Днепре, на Донецком шоссе, задержали фуры с львовскими номерами, в которых, по мнению активистов, находится мусор. Соответствующие фотографии на своей странице в Фейсбук опубликовал представитель НК «Азов» Родион Кудряшов, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Колона с львовским мусором в Днепре», - прокомментировал происходящее Кудряшов.

Активисты «разукрасили» грузовики надписями «Львовский мусор едет домой» и «Садовой, привет из Днепра».

Напомним, что 11 марта львовский мусор Садового тайком пытались привезти в Кривой Рог. А 26 февраля патрульные полицейские в селе Лобойковка Петриковского района задержали одиннадцать фур, которые перевозили мусор из Львова.

Напомним, что летом в Днепр завезли около 9 тыс. тонн львовского мусора.

Комментарии
Александр
17.03.2017
А можно поподробней на почту pravrada@i.ua ... Особенно интересует "через своих друзей в "Гринко-Днепр"".
Богдан
16.03.2017
Ну наконец-то в Днепре опомнились и начали реагировать на этот беспредел по-львовски. Если у меня как у обычного жителя, который немного причастен к областной "коммуналке" есть стопроцентные данные что две львовские фирмы ( " АВЕ- Львов" и " Санком-Львов") через своих друзей в "Гринко-Днепр" с июля 2016 по сегодняшний день отправляют в Днепропетровскую область по 16-20 фур ЕЖЕДНЕВНО!!!! У меня банальный вопрос : кто это крышует господа??? И неужели нам своего дерьма мало? Просто возьмите калькулятор и посчитайте СКОЛЬКО за это время к нам приехало гостинцев ???
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю